Diamondvision

evrimatan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diamond visionlu kısalar

resim004hf8.jpg

Kısa ve uzunlar uzunlar sarı.

resim005zh5.jpg

Yağmurlu havada göstermiyor sizin farınızın camı cizgili ise ondan göstermiyor. Çünki ışık dağılıyor. Bende öle problem yok çok güzel aydınlatıyor MAŞALLAH

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evrimatan' Alıntı:
diamond visionlu kısalar

resim004hf8.jpg

Kısa ve uzunlar uzunlar sarı.

resim005zh5.jpg

Yağmurlu havada göstermiyor sizin farınızın camı cizgili ise ondan göstermiyor. Çünki ışık dağılıyor. Bende öle problem yok çok güzel aydınlatıyor MAŞALLAH

ama ozaman bluevıson veya crıtalvısıonda sorun yasamıorum bu ıkı ampulde ne yagmurda ne karda problem yok ama sadece dıamondvısıonda yagmurlu havalarda gorus kotu oluyor.bence bunun ıcık rengıyle alakası var.

evrimatan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallahi ben çok net görüyorum.

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20 ytl ye de Texon var opelim net uyelerinden kullananlar var gayet beyaz yanıyor 70-80 ytl digerlerine vermeye degmez gibi gozukuyor

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
weSti555' Alıntı:
20 ytl ye de Texon var opelim net uyelerinden kullananlar var gayet beyaz yanıyor 70-80 ytl digerlerine vermeye degmez gibi gozukuyor
kullananlar yorum yapabilirlermi acaba texon hakkında

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Osram'de vardı beyaz çifti 30 ytl...Osram'de kalitelidir.

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coleman' Alıntı:
ben kullanıyorum texon u sakın almayın ıgrenc:( :( renk tamam beyaz cok tatlı gozukuyor ama gece karanlık yolda gıderken 5 metre ılerınızı goremıyorsunuz.ben cıkartıp ya dıomondvısıon alacagım yada phılps bluevısıonlarıma gerı donecegım

corsa_fb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 15 liraya uzak dogu malı aldım we maşallah diyim çok memnunum yaklaşık 8 aydır kullanıorum tık demedi renk olarak beyaz çok güzel yanıolar üye otolarda bakabilirsiniz we aydınlatmasıda çok iyi bence philips.e o kadar parlanmaya gerek yok en azından ampul konusunda 2side aynı işi yapıo

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coleman' Alıntı:

usta ben FCPnin arabasında gördüm çok hoşuma gitti... xenon gibi duruyodu... FCP sanada alalım dedi... ve aldık... Texon 8000 k halogen... mükemmel bi görüş ve aydınlatma kalitesi var... ben fiyatını bilmiyorum bana FCP hediye etti... ama 20-25 ytl arası çifti...

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ZGE38' Alıntı:
usta ben FCPnin arabasında gördüm çok hoşuma gitti... xenon gibi duruyodu... FCP sanada alalım dedi... ve aldık... Texon 8000 k halogen... mükemmel bi görüş ve aydınlatma kalitesi var... ben fiyatını bilmiyorum bana FCP hediye etti... ama 20-25 ytl arası çifti...

kardes sen onların texon oldugundan emınmısın?ben de otopolden aldım tamam renk cok gusel ama gorus mesafesı berbat 5 m ılerısı gorunmuyor.gece yolculuk yapanlar ıcın hıc tavsıye etmem bı kac gun sonra gece foto larını koyarım