Diamondvision

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
torsion' Alıntı:
ankarada nerede alabılırız (crystalvision)

www.otopol.com
cok dısıplınlı calsıyorlar orada ıstedıgın ampulu bulabılırsın.ıkı gunde elıne gecer:good:

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi kısaları diamond vision alsam uzunlar orjinal kalsa olurmu.

bide benim corsa b nin farın içine bi uzun bi kısa bide parkların ampülleri nasıl sığıyor yahu...

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar isteyen varsa TEXON 8000 K(buz beyazı)larımı satabılırım.ben dıamondvısıon aldım ondan.daha toplam 3 saat acık kalmamıstır kutusunda ve faturasıyla gonderebılırım daha alalı 1 ay olmadı.ısteyen arkadaslar maıl atabılır

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
şimdi kısaları diamond vision alsam uzunlar orjinal kalsa olurmu.

bide benim corsa b nin farın içine bi uzun bi kısa bide parkların ampülleri nasıl sığıyor yahu...

kısalar diamondvision uzunlar orjinal bende de... Yani ben memnunum tabi beyaz olsa daha güzel durur uzunlarda ama çok çirkin gelmiyor şu an. Yanlız kısaları yakınca parklarda yandığı için onlar sarı o bozuyor beyaz yapmak lazım parklarıda... Birde benim projektördemi kayma oldu acaba nedendir bilinmez orjinal ampüllerle ışığı sağa daha çok dağıtırken bu sola daha çok dağıtıyor yolun sağ tarafı biraz karanlık kaldı.

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imagoodman' Alıntı:
arkadaslar isteyen varsa TEXON 8000 K(buz beyazı)larımı satabılırım.ben dıamondvısıon aldım ondan.daha toplam 3 saat acık kalmamıstır kutusunda ve faturasıyla gonderebılırım daha alalı 1 ay olmadı.ısteyen arkadaslar maıl atabılır
hocam bana soruyodun alırsan resmini koydiye şimdide ben sana sorayım nasıl oldu diamond visionlar biresim ekleyebilirmisin

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rica ederim. diamondvisionların değerleri benim orjinal ampüllerle aynıydı direk eskilerin yerine taktım arıza da vermedi.