dizel araba benzinli arabayla arasındaki fiyat farkını ne zaman amorti eder?

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
palermo' Alıntı:
+1.9TDİ ayrıca dizelin servis masrafıda cabası
bende bu masrafları merak ediyorum.elinde gerçek fiyat listeleri olan varsa yazsın mesela dizel astranın mazot pompası nekadar benzinlinin benzin pompası nekadar?servis fiyatlarını bilen varsa yazsın merak ettim.

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
palermo' Alıntı:
+1.9TDİ ayrıca dizelin servis masrafıda cabası

çok haklısın. servis masraflarını işin içine katmadım. Onlarıda ekleyince işin içinden hiç çıkılmaz.:)

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MaX' Alıntı:
Benim amca taktı vosvosa. yatıyo kalkıyo golf,jetta diyo:) ekonomi yapacam diye 13 milyar fazla vereceğine 1.6 alıp tüp taktırsa dizelden daha mantıklı olacak gibi:D

sıfır arabaya takılmamalı:)ama kişinin kendi tercihi saygı duyarım garanti dışına itmek istiyosa korkmuyas yapsın:)2yıl benzinli binsin sonra taktırsın daha rahat eder.tabi ben olsam asla taktırmam.

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu şartlarda vw ye binilmez zaten. En dandik golf 36 milyar.Olmazsa C4 falan bakar artık. Yaklaşık 40-50binde amorti eder sanırım kendini :)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Golf 1.9 TDİ olduğu için 49000 YTL fiyatı var bunun yanında servis maliyetleri fazla bunlarında yanında vergisi fazla benim hocamda Golf 1.6 FSİ var km de 150 bin max. 200 bin yaktığını söylüyor ayrıca donanım olaraka pek bi farkları yok 1.6 ile 1.9 un

palermo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
06bb2655' Alıntı:
bende bu masrafları merak ediyorum.elinde gerçek fiyat listeleri olan varsa yazsın mesela dizel astranın mazot pompası nekadar benzinlinin benzin pompası nekadar?servis fiyatlarını bilen varsa yazsın merak ettim.

www.gedizler.com.tr de servis bölümüne tıklayıp periyodik servis masraflarını detaylı bi şekilde bulabilirsin

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MaX' Alıntı:
Bu şartlarda vw ye binilmez zaten. En dandik golf 36 milyar.Olmazsa C4 falan bakar artık. Yaklaşık 40-50binde amorti eder sanırım kendini :)
benimki 30-33binde amorti ediyo:)
seneye kardayım:)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra G yazanlar astra G bizim kasadan astra H yazanlar yeni kasa astra H Z13DTH olanlar 1.3 CDTİ Astra
Corsa C Z13DT olanlarda 1.3 CDTİ corsa lar herhalde

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
M@honi' Alıntı:
astra G yazanlar astra G bizim kasadan astra H yazanlar yeni kasa astra H Z13DTH olanlar 1.3 CDTİ Astra
Corsa C Z13DT olanlarda 1.3 CDTİ corsa lar herhalde
:good: