Düşük yağ basıncı aracı stop edin

İzzettimur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra 1.4 turbo aracım var ((yağ basıncı düşük motoru durdurun uyarısı verdi)) rolantide hatayı veriyor gaz basınca gidiyor bu halde 200 km yol gelmek zorundaydım şehir dışındaydım geldikten sonra baskı balata krank ve volant hepsi bozulmuştu hepsini değiştirdim bugün. FAKAT Aracı topladık şuan yine aynı hatayı veriyor kesin net bi çözümü yokmu bunun
HOCAM yağ pompasında bir sıkıntı olabilir,yağ filtresi veya beyin arızalıdır bir kaç yerde beyin arızasından kaynaklandığını yeni beyin taktıktan sonra düzeldiğide belirtilmiş

Bursa j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkür ederim ama direk beyine girmeden önce bişeyler vardır ama bi türlü bulamadım dediğiniz gibi çok kişinin başına gelmiş ama net olarak bi çözüm yok galiba

• Beğen
Tepkiler: İzzettimur

İzzettimur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkür ederim ama direk beyine girmeden önce bişeyler vardır ama bi türlü bulamadım dediğiniz gibi çok kişinin başına gelmiş ama net olarak bi çözüm yok galiba
HOCAM öncelikle OBD beyin testi yaptırın hata veriyor mu veriyorsa analizini yaptıktan sonra...anlık bir hata da olabilir malum bu araçlar elektronik bazen yanılsama da olabilir.Önemli bir arıza sonuçta motorun Zarar görmesi olası bir durum.Eleyerek sonuca ulaşılabilir gibi duruyor ancak.

• Beğen
Tepkiler: Hasip