Eğer doğruysa çok moral bozucu!

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabasına Göre Değişiyor SAnırım opelde.Corsa Kadar kronik Arızası olan bir araba Görmedim.

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabasına Göre Değişiyor SAnırım opelde.Corsa Kadar kronik Arızası olan bir araba Görmedim.

herhalde c kasa için söylüyorsunuz. d kasada kapı gıcırtısı hariç kronik bir soruna rastlamadım şahsen, onuda servise ayarlattığınız zaman bişey kalmıyor

torumer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütün markalar dahil, özel olsun yetkili olsun ustaların veya her neyse işi eli ile yapanın hali içler acısı. marş dinamosunu duyunca benden aldıkları not bu. bi de bunlar bilmemne sensörünün yorumlayacak. vah vah. bence her serviste veya çapına göre birkaçında bir tane mühendis sorumlu yönetici olmalı. bu işe meraklı, kendini kanıtlamış mühendisler. nasıl anlatsam danışman gibi. size saçma geldi eminim bir çoğunuz güldünüz buna ama merak etmeyin bi gün olursa şaşırmayın. şu an bu ziraat ve gıdada var. 96 yılında bu uygulama ilk başladığında fırıncılar buna, 'bize ekmek yapmayı mı öğretecekler' dediler çok tepki aldı kanunla getirilern bu yeni uygulama. şimdi ise bir sorun yaşayınca direk sorumlu yönetici mühendise soruluyor, bu sorunu nasıl aşarız diye. ve şimdi konuyu tamamen kabullenmiş durumdalar. artık babadan oğula kalma yöntemlerle dinamoyla şarzla, müşürle iş yapma devri bitti. bir gün bu işlere de sorumlu yöneticilik uygulaması gelir. haa bişeyler düzelir mi?... evet oturunca düzelir. bu sorunların tüketici mahkemeleriyle çözülemeyeceği kesin.

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,bakımsız arabanın her markada sorunları olabiliyor.
araç yeni ise zaten sorun yok.
OPEL'im den memnunum.
sağlam,
güvenli,
süratli,konforlu....
parçasıda,bana sunduğu güzelliklere göre ucuz.
O bir alman ekol'ü.
lütfen OPELİM'E HAKSIZLIK ETMEYELİM.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu her araç için geçerli bunu diyenler kimler biliyormusun sokak arası tamircilerine gidenler kabullenemiyorlar servise sokup para vermeyi kendilerine yediremiyorlar az paraya çok iş yaptırmaya çalışıyorlar oda olmuyor araç zırt pırt arıza verip duruyor

çünkü sokak arası ustası telle iple vidayla parçayı topluyor yada açıyor içini temizliyor tamir ettiğini sanıyor arabaya geri takıyor araba gene kısa bir süre sonra aynı arızayı veriyor olay budur..

servise gittin mi çünkü servis uğraşmaz direk o parçayı değiştirir ama kafan kulağında ağrımaz.

life2323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar

abicim kesinlikle yalan opel sürmek ayrıcalıktır.canavar gibi arabadır.sorunu bi defaya mahsus verir oda yapılır.bu kısmet şans işidir.opeller asla kolay kolay arıza vermez ta ki opelin üzerindeki herhangi bir ürünün ömrü tükenene kadar.bu opeli karalamaktan başka bişey değildir.saygılarımla

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forum Olarak;

İstanbul Bostancı Oto Sanayi Sitesinde
OPEL TEAM Servis vardır. Burayı Öneriyoruz...

OPEL TEAM SERVICE
0216 574 58 22
0216 574 58 24

Bilginize...

Katılıyorum Engin arkadaşımıza.

:good::good::good: