EGR valfi acil yardım

berkol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgisayarıma vaktiyle bize yardımcı olsun diye bi de şema kaydetmiştim zamanında belki size de faydası olur buyrun

egr21iu6.jpg

berkol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada valfin içindeki tüm metal parçaları bi şekilde çıkartıp onu düz bi boru haline getirerek onu iptalde edebilirsiniz ;)

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm Egr Walfini Iptal Ettirdiğinde Bi Sorun çikmiyo Araç Daha Atak Oluyo Bi Sorun çikartsa Zaten öle Bişiye Opel Mühendisleri Yapmaz böle birşey ayrıca egere falfi yerinden sökülmüyo yerinde kalıyo her hangi bir şey takılmıyor onun yerine.........
ÖZ-KAL OPEL

IceBreaker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yardımlarınz için çok teşekkürler...:)
artık iptal ettirmeyi daha fazla düşünmeye başladım . ama yine de bikaçgün daha düşünüp karar vereceğim

sedat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar egr valfi takılı değilken motoru çalışıtırsak beyne bi zarar verirmi sizce .
şu anda motor ışığını söndürmek için egr valfi değiştirdim o arada motoru çalıştırdım. egr kurtarmadı bujiler değişti ama hala motor arıza ışığı yanıyo beyinde arıza olma ihtimali varmış beyinde arıza çıkarsa neler yapılabilir arkadaşlar

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abii bende de olduu 200 ytl işçilik dahil değişti orjinal serviss ayrıcaa araç az yakmaya başladıı bencee uğraşma değişş

gateway

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben haziranda degistirttim. kasımda gene problem cıkardı. parca garantisinden dolayı serviste ucretsiz degisti.

yukselkk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba
Corsa 1,7 DTI içinde EGR valfi iptal edilebilir mi?
İptal etmek mi daha az yakmasına sebep olur yoksa temizletmek mi?Ben Carbon Clean yaptırdım bir süre sorun çıkmadı ama şimdi tekrar ışık yanıyor.Bu arada en uygun EGR iptali nerde yaptırabilirim.Ben istanbul/avrupa yakasındayım.

polatkaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yardim edin lütfen

Aracimla otobanda gidiyordum gişelere yaklaştim boşa attim istop etti vitesledim çalişti durdum debriyaja bastim yine istop etti zor çalişti yürüdüm vites atarken debriyaja basinca yine istop ediyor 5 viteste sorun yok ama rolantiye alinca hemen istop ediyor servise baktirdim cihaza taktilar egr valfi değişçek dediler 360 tl dediler sanayide opelciye sordum 30 tl ye temizlerim dedi acaba ariza gerçekten egr denmi yapiyor kafam çok karişti 2001 opel corsa comfort benzinli