Emniyet bu yılı bu yılı ”seferberlik yılı” ilan etti.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şunu söyleye bilirim arkadaşlar daha genç idim damarım da kan değil firen hidroliği aktığı zamanlarda :D sürücü belgemi kaptırdım ve alacağım zamana kadar sürekli olarak ehliyetsiz araç kullandım hem şehir içi hemde şehirler arası ama bu zaman içinde polis görmedim :) buda ne demek oluyor? denetimler sıfır... eğer ki gerekli denetim yapılsa idi 20 kere daha yakalanırdım :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Nadir şimdi MOBESE ler var, bu aletler ince ince taramalar yapabiliyormuş. Denetim yapmak kolay yeter ki niyet etsinler.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle olsa ülkede ne dert kalır ne havada uçan mermiler nede pisi pisine gider mehmetler ......
neyse..

nadir abi fren hidroliği dot 3 mü dot 4 müydü :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Nadir şimdi MOBESE ler var, bu aletler ince ince taramalar yapabiliyormuş. Denetim yapmak kolay yeter ki niyet etsinler.

Burada şu var ki abim... eğer ki cezalar değişecek isek hapis cezası kesin olması şart. Hemde paraya çevrilmeyecek gidip yatacak içeri de biri bensem de kurallara uymuyor isem bedelini ödemem gerek. Yeter artık yazık günah bir çok canlar gidiyor.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aynı şeyden bahsediyoruz Nadir, artık "kroyum ama para bende" zihniyeti bitip onun yerine "gerçek hukuk devleti" zihniyeti devreye girmelidir. Devlet ciddiyetten uzak olursa vatandaşı da doğal olarak laubali olur.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aynı şeyden bahsediyoruz Nadir, artık "kroyum ama para bende" zihniyeti bitip onun yerine "gerçek hukuk devleti" zihniyeti devreye girmelidir. Devlet ciddiyetten uzak olursa vatandaşı da doğal olarak laubali olur.

Aynen abim Kırşehir Ankara arasında Lalahan civarında çevirme radar uygulaması yapılmakta adam aynen gözlerimle gördüm radara düşmüş polis evrak ver falan filan işte ceza yiyen adam aynen şöyle kardeşim işim gücüm var sizinle zaman tüketemem cezamı kesin verin....

ahanda parası olanın verdiği cevap bu kadar basit... ama bu adamı atacaksın içeri hadi göreyim senin boyunun ölçüsünü diyeceksin... işte ülkede işler böyle.