En itici otomobil markası?

En itici otomobil markası hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    370
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendısı bıde opel kullanıcısı

Yani?VW kullanıp da memnun olmayan yok mu?Arkadaşın verdiği sitede Volkswagen diye bir arat, bakalım neler çıkacak.Burada önemli olan bir VW kullanıcısının Opel sitesinde Opel-VW karşılaştırması yapmaya kalkmasıdır.Aynı durum VW Türk'de olsa, yine aynı tepkilerle karşılaşırsın...

muratcantona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani?VW kullanıp da memnun olmayan yok mu?Arkadaşın verdiği sitede Volkswagen diye bir arat, bakalım neler çıkacak.Burada önemli olan bir VW kullanıcısının Opel sitesinde Opel-VW karşılaştırması yapmaya kalkmasıdır.Aynı durum VW Türk'de olsa, yine aynı tepkilerle karşılaşırsın...

asla olmaz kalıte ıle ılgılı neyse kapayalım konuyu gereksız uzuor herkes kendı aracında mutlu ıse lafa gerek yok dusmanlıgada HIC GEREK YOK

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bn dızel arasındakı farktan pek anlamam ama ıkı arabadakı ıscılık kalıtesı barız bellı oluo bı passatla vectra arasındakı ozellıkle , 1999 passatta olan bı ozellık yenı cıkıo opelde daha 2 noktalı klıma bıle yok .. fsi farklı bı teknolojı sehır ıcınde cok er ama sehırler arası yolda cok az yer ve atak bı motor agır kalmıo

O zaman anlamadığın konular hakkında yorum yapmaya kalkma.Bana sorarsan da VW'lerin içi odun gibi, tasarım açısından sıfır.Sen Opel'i sevmek zorunda değilsin, ben VW'i sevmek zorunda değilim.Ha yok mu dersen VW grubundan beğendiğin araç, Corrado olsa da binsek...

fsi dediğin de direkt benzin enjeksiyonunun VW grubundaki adlandırılışı, çok da mühim bir mevzu değil.Önemli olan FSI'a ne zaman geçildiği...

muratcantona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman anlamadığın konular hakkında yorum yapmaya kalkma.Bana sorarsan da VW'lerin içi odun gibi, tasarım açısından sıfır.Sen Opel'i sevmek zorunda değilsin, ben VW'i sevmek zorunda değilim.Ha yok mu dersen VW grubundan beğendiğin araç, Corrado olsa da binsek...

fsi dediğin de direkt benzin enjeksiyonunun VW grubundaki adlandırılışı, çok da mühim bir mevzu değil.Önemli olan FSI'a ne zaman geçildiği...

konu kapansın artık ........ yanlıs yerlere gıdıor

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iki sayfa önceki yazımı bir kısmını arkadaşıma alıntı olarak itaf edip buraya gene yazıyorum

son olarak şu vw ciler iyi bir baksınlar bakalım vw mi sorunsuz muş

nette gezsinler vosvoscuların sitelerine girsinler o sorunsuz vosvos dedikleri araçlar sorunlarını okusunlar golf dediğiniz aracın millet 3 senede bir alt takım yaptırtıyor debriyaj problemleri yüksek süratte arabanın metal aksamından gelen sesler artı yüksek benzin tüketimi dahada sayabilirim passatların dizellerinde de sorunlar var millet servis paralarından dert yanıyor hemde periyodik birde ekstradan bir sorununuz olursa demeyin halinize daha neler neler var davulun sesi uzakdan hoş gelir ama bilip bilmedende konuşursanız olmaz yanlış olur..

Astra ile golf arasında işçilik konfor kalitede büyük fark yokdur ama gel görki fiyatta dağlar kadar fark var vectra elegance ile passat arasında da büyük fark yokdur ama gene fiyatta dünya kadar fark vardır

bunların dışında vw cilere şunu söyliyim opel en azından fsi diye gürültülü normal motordan 0.5 litre az yakıt sarf eden motor üretip sonrada reklamlar yapıp millete bu motordaki araçları sattırıp sonrada gürültü şikayetleri ve diğer bilumum şikayetler yüzünden bu motoru piyasadan çekip bu seferde tsi motor piyasaya sürüp kullanıcısınıda kobay olarak kullanmıyor.... dikkat edin kendi bünyesindeki audi seat bile fsi a geçmedi tsi a geçdi..

golf e bir ton para veriyorsunuz size sundukları araçda kapı kolları gövde rengi değil, çelik jant yok. (jant Kapağı) piyasada aynı fiyata FULL+FULL sunrooff + jant + gövde rengi çıta kapı kolu + kol dayama+deri koltuk v.s alınabiliniyor..

Astra Golf kadar konforlu ve Çok daha Ekonomik. Sunroff dahil full bir benzinli astra için ( 2005 model) 28 - 29 arasına alabilirken aynı konfor ve km de bir Golf Fsi alabilmek için 35 - 38 arası bir şey ödemek gerekiyor. Fsi ile karşılaştırıyorum çünkü Astra ve Golf Fsi ikisi de 8 - 9 litre yakıyor şehir içinde Fsi olmayan golflerin 11 - 12 litresi var.

Sanırım bu konu o vw hayranlarına kapak olur birşeyleri kıyaslamadan önce bilgi edinin okuyun araştırın öyle kıyaslayın ben koyu opelci değilim volvodan indim opele bindim bu gün bundanda inerim başka bir markanın aracına binerim ama dürüst olmak lazım hem kendimize hem insanlara...

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada rover grubunu ne zaman ford aldı :D ben çok geride kalıyorum adamalr mini rover ı yapdı freelander ı yapdılar rover 45 75 serilerini sıfırdan yapdı o kadar masraf yapdılar forda mı sattılar

jauguarıdamı ford aldı :D hiç haberim yok masaratiyi aldığını biliyodumda :D

valla artık benim kafam almıyor opelide ben gm grubu almış sanıyodum ford almış dediniz e bakınca opel modelleri brezilyada amerikada chevrolet adı altında satılıyor chrolet hangi gruba ait gm amerikada vectra saturn markası altında satılıyor büyük ihtimal buda gm e ait bir marka e ford opel almış çok karmaşık ilşkiler :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...