En itici otomobil markası?

En itici otomobil markası hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    370
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bızım gazımız yok ama senın gazın var ... pezevenk nurettınde olr haberın olsun

sen hem Volkswagen gibi kaliteli bir otomobile bin hemde gel böyle olmayacak şeyler yaz
foruma bir bak bir tane bu ve benzeri kelime bulamazsın
Volkswagen'cileri bu şekilde temsil etmesen daha iyi olur

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
bn dızel arasındakı farktan pek anlamam ama ıkı arabadakı ıscılık kalıtesı barız bellı oluo bı passatla vectra arasındakı ozellıkle , 1999 passatta olan bı ozellık yenı cıkıo opelde daha 2 noktalı klıma bıle yok ..

İnsanlar bir konuda çok büyük laflar ediyorsa, bir o kadar da bilgiye sahip olması gerekir.Bir kere vw'nin her konuda opel'den üstün denilmesi,bu sözü söyleyen hakkında düşünceye iter insanı.Benim tavsiyem heryerde herkese söyleme bunu...

Yukarıdaki alıntıya geçersek, opelden daha ileri teknolojili motoru var diyorsun ancak sorulunca 'ben anlamam' diyorsun.Bu konuyu da bir kenara atarsak. Çift noktalı klima 2002'den beri vectra c'lerin hepsinde var.Sanırım bu konuda da bilgi eksikliği var.Kaldıki opel'in omega modelinde bu özellik 90'lı yılların ilk yarısından beri vardı.Ama VW'nin o sınıfta arabası da olmadığı gibi bu özelliği ancak 99'da passat'a yerleştirebilmiş demekki.Kaldı ki benim arabamda da olmasına rağmen hiç de önemli bir özellik değil, bir kriter hiç değil.Yapılan ilkler konusunda opel boş değildir emin olabilirsin.
Gençsin, bir ateşle böyle yazılar yazman, heyecan taşıman doğal olabilir ama bazı şeylerde bilgi sahibi olmak gerekiyor.Diğer taraftan forum kurallarını da göz önünde bulundurarak yazarsan seviniriz....

MaviGsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi kere vwin en lüks dizel modellerinde bile opelin yıllardır kullandığı commonrail teknolojisi olmadığı için babamın scudo gibi çalışıyo ki bu bütün otomobil eleştirmenleri tarafından hep eleştiri kaynağı olmuştur hem sesli hemde fazla yakan dizel fakat bu sene çıkan motorlarda bunu düzelttiler sanırım. benzinli motorlarda ise golf 2 de çıkan motoru adamlar golf 4te bile kullandılar sadece dışına iki üç parca plastikle süsleyerek bu güne kadar getirdiler ki motorda beş para etmez allahtan son zamanda bunuda düzeltmeyi başardılar fsı denilen çok yakan performanstan bi haber bi teknolojiyle ayrıca malzeme kalitesi deniyo ama golfteki kapı plastik aksamlarının soyulması meselesi hala çözülebilmiş değil. benim arkadaşım almıştı golf 5 ve geri sattı sebepse çok yakıyo parca pahalı kısaca masraf ettiğime değecek bi araba değilmiş dedi.

hatta bu konuda vwde satış bölümünde çalışan bi abimin dediği laf var "parasının arabası değil" der hep.

ha bunlara dayanarak vw kötü bi marka diyemem ama öyle süper ötesi ve sorunsuz bi markada değil...

teknik41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende bu FRANSIZ arabalarına acaip gıcık oluyorum:mad:
bu adamlar hem bizim milletimizi acaipp aşağılıyorlar hem de bölücü terör örgütüne açık açık destek veriyorlar...:mad:
bence onların değil arabasını, hiçbir ürününü kullanmamalıyız duyarlı olalım.....

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vw ye bişi diyemem ama iticilik ve basitlikte peugeot ve citroen,konserve kutularından yapıldığı söylenen :)hyundai'lere bile fark atar.

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ford Jaguar'ı 1990'da Land Rover'ı 2000'de aldı, baya oluyor yani...Opel'in Ford'a satılması diye bir durum yok (en azından benim bildiğim kadarıyla), kim nerde böyle birşey demişse iyi sallamış. :D

Bu arada Opel'in GM grubuna dahil olması da yeni birşey değil.Opel 1929'dan beri GM grubunda...

İyide Bmw roverı aldı bir ton masraf yapdı hatta bmw bu rover yüzünden ekonomik sıkıntıya bile girdi diye biliyorum bir ara sırf o yüzden bugattiyi vw e kaptırmış falan filan minileri sıfırdan yapdı amerikada mini demiyorlar mesela bmw rover diyorlar minilere türkiyede de öyle 2001 den sonra üretilen freelanderlara bmw freelander diyorlar.

sen ford aldı deyince şaşırdım şimdi ben f&b de ortaköydeki galerilerinde rover75 e bakmışdım 2 sene önce süper aletti harikaydı tanıtım yapan çocuk bmw yapıyor artık dedi başdan aşağı her şeyini o yüzden işçilik ve parça kalitesinde eski roverlara kıyaslanmıycak oranda kalite farkı var demişdi.

:D opel konusuna gelince kafam burdaki bir konuya gitti bende gm grubunda olduğunu biliyorum bir konuda ben volvo da gm e ait diye biliyordum bir arkadaş volvo forda ait deyince orda kafam gitti :D ama benim volvoda gm motoru vardı bu ne iş dimi :)

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyide Bmw roverı aldı bir ton masraf yapdı hatta bmw bu rover yüzünden ekonomik sıkıntıya bile girdi diye biliyorum bir ara sırf o yüzden bugattiyi vw e kaptırmış falan filan minileri sıfırdan yapdı amerikada mini demiyorlar mesela bmw rover diyorlar minilere türkiyede de öyle 2001 den sonra üretilen freelanderlara bmw freelander diyorlar.

sen ford aldı deyince şaşırdım şimdi ben f&b de ortaköydeki galerilerinde rover75 e bakmışdım 2 sene önce süper aletti harikaydı tanıtım yapan çocuk bmw yapıyor artık dedi başdan aşağı her şeyini o yüzden işçilik ve parça kalitesinde eski roverlara kıyaslanmıycak oranda kalite farkı var demişdi.

:D opel konusuna gelince kafam burdaki bir konuya gitti bende gm grubunda olduğunu biliyorum bir konuda ben volvo da gm e ait diye biliyordum bir arkadaş volvo forda ait deyince orda kafam gitti :D ama benim volvoda gm motoru vardı bu ne iş dimi :)

Land Rover ve Range Rover ile Rover farklı, karışıklığın sebebi bu. :)
Rover MG, Mayıs 2005'ten beri Çin'in Nanjing Automobile Corporation (NAC) firmasına ait.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...