En iyi PİKAP hangisi?

berko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vw hariç hepsiyle araziye çıktım. L200 ün geçemediği yer görmedim. Diğerleri arazide fos çıktı. L200 kalite&donanım&motor olarak ta çok iyidir.
Bu arada offroad yarışı organize ettiğimiz için arazi koşullarını tahmin ediyosunuzduR:D

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alıcaksanız Ford un kini öneririm hem rahat hemde uzun yolda az yakıyo ama arazide kullanmadım:D ve sıfır fiyatı da uygundu bi aralar 34-36 bin e alınıyodu.

M3R4KLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VW nin sitesinde Amarok için olan sayfada basında amarok kısmında bi gazete yazarı şehir içi arazi karışık şekilde çeyrek depoyla 400km gittiğinden bahsetmiş bu doğru olabilirmi?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pikap ı hep ikinci araç gözüyle bakdığım için pikapa hiç fazla para vermeyi düşünmedim bizim köyde var skoda pickup tarlaya çamura batağa her yere gidiyoruz :))

Astina

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer ford hala düşünülüyorsa seçenekler arasında, Mazda BT-50yede bir bakın, ortak platform araçlar. BT-50 yenilendi, belki ucuz fiyat falan denk gelir.

Ama mitsu ve navara bu sınıfta populer, Dmaxlerde yakışıklı araçlar. SSangyounglarıda inceledim, ikinci elde çok ucuza alınabiliyor ve malzeme kalitesi öyle çok kötü değil.