Enjektör ve Carbon clear

sonmocan

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam hiç kızma ama seni nasıl Ankara Üye lideri yaptılar. Enjeksiyon veya Enjektör burda aynı anlamda kullanılmış ,belli.pes valla.
RespecT' Alıntı:
Selam.yardımcı olmak istemeniz güzel ancak üye tanıtım formatında belirtildiği üzere tanımak isterdik sizi doğrusu.Birde enjektör ve enjeksiyon aynı şeymi ayrı şeylermi pek anlayamadım?

bohachan1978

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
carbon clear ankarada nerde yaptırabilirim tesekkürler

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 3 hafta önce yaptırdım oto sanayide bosh serviste olcaytu usta nın yeriydi 70.ytl verdim. pek bir fark anlamadım şimdilik.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bkaraman' Alıntı:
evet yapılıyor 25.000-30.000 km de yapılması tavsiye ediliyor 65 ytl civarı artık çoğu yerde yapılıyor işlem bittikten sonra kullanarak farkı hissedebiliyorsun yeni 2001 astraya yaptırdım 2.vitesle çıktığım yeri 3.ile çıkıyorum çok farkediyor fakat bu işlem için kullanılan ilaçlara dikkat çoğu yerde sahteleri var bir işe yaramıyor tanıdık bir yere git
Selam arkadaşım gerçeğini nasıl ayırt edeceğiz .bilgin varmı ?Editörlerimiz bunu reklam olarak kabul etmeyeceği dileği ile paylaşıma açarsan sevinirim.:pon:

bkaraman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Würth marka olabilir yanlış hatırlamıyorsam ama sakın tamircilere gitme onlar depoya konulan katkı maddesi ile bu işi yapıyorlarmış çünkü orjinal ilacı bir hayli pahalıymış garanti istiyorsan bosch car servisleri -özel servislere gitmeni tavsiye ederim

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bunun tartışmasını yapıyoruz arkadaşlar yararı varmı yokmu diye...kurum temizleme olayını daha basite indirirsek : Temizlenmeyen soba borusu ile temizlenen arasındaki farkın mukayesini yapalım. birde dişçimize gidib diş taşlarını temizlettiğimiz zaman ki rahatlığı düşünürsek bunun faydasının olduğunu düşünüyorum . Arkadaşlarımın paylaşımlarındada görüldüğü gibi depoya enjektör temizleme kimyasalını atıp yapanlarvar adam kulaktan dolma birşeyler öğrenmiş uygulama yanlış vedoğru onun için önemlideğil . Önemli olan işin ehlini bulup gerçeğini yaptırmak. Gurler soner arkadaşımızın paylaşımına teşekürler. Verdiği linkte yararlı. Güzellikler zizlerin olsun.:rock

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kontrpiyede kaldım...

Arkadaşlar benim traktör 142.000 km'de bu saatten sonra carbon clean işe yarar mı yakıt sisteminden kurumları sökebilirmi şüpheliyim. Geçen seneye kıyasla turboyu açınca kafayı kaldırmıyor ve menzilim 700-720 km'lerden 650-670 km' lere düştü (depo 45lt). Sizce çare carbon clean' mı?
Enjektörleri değiştirmeyi düşündüm ama tanesi 357 YTL olduğunu duyunca YUH!!! dedim sanki Mercedes S 400 CDI' ya enjektör soruyoruz.
Birde kara düzen pompacılara baktır söktür ayarlatıp temizlet diyenler varki onu hiç düşünmüyorum birçoğu züccaciyeciye girmiş fil izlenimi uyandırıyor bende arabam köfteci minibüsü olur diye korkuyorum.
Tecrübeli arkadaşlar akıl verirse sevinirim... TEŞEKKÜRLER