Enjektör ve Carbon clear

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkide nerdeyse 130,000 oldu hiç yapılmadı bazı arkadaşlar bu kmye kadar hiç yapılmadıysa bu saatten sonra yapılmamalı diyolar kafam karıştı şimdi bunu yaptırıp enjektörleri elimize almayalım :D

ramitep

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşımız çok doğru yazmış linkte güncel teşhislerde sadece sormak istediğim bu konuda çalışan ve tv lere çıkıp açıklamalarda bulunan fuarları gezen bir türk işadamı var.onun sitesini linkine ben veriyorum ikiside aynı konuda çalışıyorlar sadece sizce hangisi daha başarılıdır ve fiyatları konusunda da yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler..

www.systemclean.net

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim vectra da 200.000 oldu hiç yapılmadı acaba bende yaptırsammı?Çünkü daha önce araç contayı yakıyormuş falan diye duymuştum ustamdan

kaysikentli44

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
verdiğiniz önemli bilgiler için çok teşekkür ederim.Anca bu uygulamayı Türkiyeni her yerinde yaptıra biyomuyuz.verdiğiniz linkte sadece istanbulda mevcut olduğunu gördüm.

cemiltütüncü42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vecta 2.2 dti aracım 220000km de bu araca yaptırsam faydası olurmu geç çalışma sıkıntısı var zaten formdan okuduğum kadarıyla faydası olacağı söyleniyor.bilgi verirseniz sevinirim ayrıca bu uygulmayı konyada yaptıraabileceğim yer varmı???

swordfish0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınıza sıfır km'den itibaren düzenli olarak her 50.000'de bir cc uygulanmamışsa 150.000 üzeri araçlarda cc önerilmiyor. Çünkü araçta biriken kurum, zamanla aşınmış parçalara yapışarak onların aşınmamış gibi görevini yerine getirmesini sağlıyor. Bunlara yararlı kurumlar deniyor. CC yaptırdığınız zaman bu yararlı kurumlarda temizlenecek ve araç arıza vermeye, teklemeye, çok yakmaya başlayacaktır. Umarım açıklayıcı olmuştur.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul anadolu yakası için bosch teknik dizel servisi öneririm carboncleanın sitesindeki numaradan ulaştığımda bana bir çok yer söylediler ben öyle herhangi biyerde yaptırkmak istemiyorum diyince buranın telefonunu vermişlerdi çokta memnun kalmıştım.

Teknik Dizel Servis Otomotiv Bakım Hizmetleri Ltd. Şti
Kadosan Sanayi Sitesi S 13/15 Y.Dudullu 34377, İstanbul
Tel:0(216) 314 89 91
Fax:0(216) 314 89 92
Mail:teknikdizelservis@bosch-autonet.com

http://www.youtube.com/watch?v=DD-gLrP5tYU

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım dizel 340 binde faydası olurmu bu işlemın yoksa iila sokuluptemı temızlenmesı lazım

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
denemeden bilemezsiniz ama daha önce hiç kapak açılmadıysa sağlıklı olanın açılıp temizlemek olduğunu düşünüyorum. Ben benzinli aracımda 150binde yaptırmıştım üzerinden 2 yıl geçti aracım 200bin oldu 4.silindirde kompresyon düşüklüğü oldu üst kapağı rektifiye yaptırmıştım.