F1 de Yeni Sezon Başlıyor..

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En hızlısı Rosberg

Formula 1’de 2009 sezonunun ilk yarışı olan Avustralya Grand Prix’sinde heyecan dün yapılan antrenman turları ile başladı.

Albert Park pistinin ev sahipliğinde gerçekleşen antrenman turlarında son şampiyon McLaren pilotu Lewis Hamilton, 1. turda 16., 2. turda ise 18. olurken; Williams takımından Nico Rosberg sürpriz bir biçimde her iki turda da ilk sırayı aldı. Pazar günkü yarış öncesi son antrenman turu bugün TSİ 05.00, sıralama turu ise 08.00’de gerçekleştirilecek.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TRT 1 de yayın kopmuştu sanırım.ben RTL den takip ettim.sonradan trt düzelmişti yorumlar ve anlatış berbattı.ama çok süpriz lerle başladı.değişik bi sezon olacak.brawn gp duble yapacak gibi duruyor:D

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu f1 e bir türlü ısınamadım gitti,bazen bakıyorum da hiç zevk alamıyorum..
niye sarmıyo acaba?

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ross brawn yılların tecrübesini araca iyi aktarmış anlaşılan.ferrarinin canına okuyacak belliki.schumi ile süper ikili olmuşlardı.umarım başarılı olurlar.hatta schumiyi ortak edip onu yarıştırsınlar ne süper olurdu:) adamlar tur başına yarım saniye daha hızlılar.şaka gibi.:)

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ilginç bir yarış olacağı kesin.brawn gp hem ağır hem de hızlı.bu çok ilginç.
ama sezonun ilk 2 yarışını etkileyecek bir mahkeme başvurusu yapıldı cuma günü.brawn ın kullandığı alt difüzör kural dışı bulunursa yarış sonuçları daha sonra değişebilir.
ama her ne olursa olsun mclaren ve ferrarinin bu kadar yavaş kalması büyük skandal.
bmw iyi kötü geçen yılki yerini korur gibi görünüyor.
renault da pek ışık vermedi.
bence fia her sene yaptığı kural değişiklikleri ile büyük takımların canına okuyor.bıraksınlar lastikağırlık sistem aerodinamik serbest olsun.en hızlı araç kazansın.
tabi ki kaza olmasın kimseye birşey olmasın diye uğraşılıyor ama profesyonel bir yarış serisi bu.korkuya yer yok bence.

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Brawn Gp duble yaptı. Geçişleri bol bir yarış izledik aynı zamanda kazaların da bol olduğu. Ferrarinin acilen bir şeyler yapması lazım yolunda gitmeyen birşeyler var. Brawn Gp böyle giderse şampiyonluklarını erken ilan edebilirler, çok hızlılar.