F1 de Yeni Sezon Başlıyor..

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kubica çok gereksiz ve acemice bir atak yaptı, zaten Vettel'i geçecekti belliydi, Vettel'in lastikleri bitmişti çünkü. Biraz daha beklese temiz bir atakla geçebilecekken kendini de Vetteli de yaktı...

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hangi kanal verecek tekrarını acaba? bilgi verebilirmisiniz?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Eski yayınları dikkate alınca bu seferki yayın bana çok yavan, amatörce geldi.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski yayınları dikkate alınca bu seferki yayın bana çok yavan, amatörce geldi.
Aslında yavan değil abi, herkesin gönlündeki 2 yorumcu bi arada sunuyor programı.serhan acarın eski taraflı yorumu kalmadı zaten renonun kötü sonuçlar almaya başlamasından beri okayda eski bir ferrari taraftarıdır.bir serra eksik orda onun yorumlarıda güzeldi.bence önümüzdeki haftalarda çok güzel anlatımlar çıkacaktır.

Ancak trt nin yayını düzgün verememesi ve konuyu şifrelemeler yüzünden oluyo diye bahanelere vermesi hoş olmadı.ben rtl den takip ediyorum.hiç sorunsuz izliyorum.

Bence yarışlar avrupaya taşınana kadar bu şekilde istikrarsız sonuçlar çıkacaktır.ross brawn gerçekten herşeyini vermiş takıma belliki.ancak birilerinni bu ferrrari pilotlarına tokatı atıp uyandırması lazım.bu tür yarışlardaki 1-2 puanı çok ararlar bu sezon.kers sistemi bana başarılı gibi geldi.sistemi geliştirirlerse daha güzel geçişler izleriz.son olarak kanatlar çok çirkin.özellikle arka kanatlar.ön taraftakileride daraltmazlarsa kubica ve vettelin yaşadığı tarzda çok kaza izleriz.

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu şekilde iyi bence kaza olunca daha zevkli geçiyor yarışlar :)

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Spor yayınlarını NTV gibi yapan yok, teknik, sunum, yorum herşey süper... f1 Cnn'e ilk geçtiği zaman da arada ki farkı görmüştük.
////////////////
Forza Kimi Raikkonen
///////////////
Bir arkadaş zevk alamadığını söylemiş, doğrudur, ben de bir F1 tutkunu olarak çoğu yarıştan beklediğim keyifi almıyorum, heyecan için shumi & Mika Hakkinen(İceman), shumi & ilk yılındaki alonso... gibi çekişmelerin olması lazım.

Ama yine de seyretmekten kendimi alamıyorum:)

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yayınla ilgili sorun nedir ben anlamadım.Sonuçta tüm çekimleri ve detayları fia nın izin verdiği tek bir kuruluş yapıyor.yani trt de verse ntv de verse aynı görüntü.Şu an anlatımı da herkesin istediği 2 isim yapıyor.
Geriye sadece yarış öncesi yapılan programlar kaldı.Onun da yarışla ilgisi yok.