farlarım az aydınlatıyor

luci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaşlar philpsin 5000 k olan beyaz ampullarinden aldım taktım eski sarı lambalar daha iyi aydınlatıyordu sanki benden sonra bir arkdaşa daha aldık megane onn aracı benimkileren daha iyi aydınlatıyor benim farlarım mı kirli neden oluyor bilgisi olan varmı bir arkadaşım farlarıın içini yıka toz yansıtmıyor dedi ama onada pek sıcak bakmadım sizce ne yapabilrim aracım 97 vectra cd

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Farlarını bi temizlet imkanın varsa değişmezse eski sarıları takarsın olur biter ya da xenon ... :)

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de sarıdan sonra beyaz takınca aydınlatmıyomuş gibi gelmişti bana. beyaza alışana kadar. ama içi kirlenmişse ondan da olur

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diamond vision philips daha kötü aydınlatıo bildiğim kadarıyla

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Çok ampul denedim ama yine eski sarıları taktım nasipse önümüzdeki günlerde xenona terfi edecem bakalım inşallah ...

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi nedir bu beyaz ampul sevdası ben yolda karsımdan gelenlere uyuz oluyorum sanki uzunları yakmıs gıbı oluyor karsıdakının gözünu çok alıyor...

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farları sök. zaten cam ayrılmıyo gövdeden. kapsül gibi. içine pamuk ve deterjanlı suyu doldur. bi güzel temizle. başka türlü temizlenmiyo. farı açmak lazım onada gerek yok bence. tekrar yapıştırmak lazım. biz böle temizlemiştik. çok güzel olmuştu.

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farların temizlenmesi diye bişey yok farın içine tozda girmez...çünkü vectra b nin farlarının içi açılmıyo..aydınlatmamasının nedeni farın içindeki kaplama o kaplama zamanla ve çok kullanmayla bozuluyo...ben 3 ay önce degiştirdim valeo marka 310 ytl...ömrü dolmuş yani farın