Fix It! Pro Çizik Kalemi Test Videosu

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

Bu ürün hakkında çok şey söylenildi, yazıldı hatta birçok video paylaşıldı...
Ben de merakımı yenemeyerek bu üründen bir adet edindim ve denemeye karar verdim(hazır arabayı çocuklar çizince biraz da bahane oldu).

Ürün ilk çıktığında 89 tl. idi ama malumunuz şu an çok çeşitli fiyatlara bulunabiliyor. Ayrıca sahte olma ihtimali olanlar da varmış. Ben riske etmek istemedim ve 15 tl. karşılığında Praktiker mağazasından aldım. Bu ürünün çin malı olduğunu öğrendim paketini inceleyince. Aslında Amerika menşeili diye biliyorum.

Evet arkadaşlar, benim gibi merak eden bir çok arkadaşa belki bir fikir verir diyerek denememi videoya çekmeye karar verdim, tabi becerebilirsem. İnşallah, iyi sonuçlar alırız ne diyelim, çok yakında sizlerle...:rolleyes:

http://www.youtube.com/watch?v=0E7Ihq5-mJc

Evet arkadaşlar, uygulama videosu yukarıda. Sonuç beklediğim kadar kötü değil. Yüzeysel çizikleri kapatabiliyor. Ama reklamlarda gösterilen çizikleri kapatamaz kanaatindeyim. İzleyin siz de anlarsınız zaten. Tabi kalıcılığı nasıl bilemiyorum. Uygulama anında derin olmayan çizikler kayboluyor. Yalnız aksilik ya hergün sıcaktan yanan antepte bugün hava bulutlandı, dolayısıyla güneşte bekletemedim fazla.
Şonuç olarak bana sorarsanız Sonax'ın güçlü cilalarını alıp kullanmak hem daha ekonomik bir çözüm olur hem de daha kalıcı...

Son düzenleme:

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, biraz inceledim kalemi reklamda görünenden farklı yönleri var çok adi duruyor yapımı. Sanki çocukların 1 tl ye aldıkları simli keçeli kalemler gibi...

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uygulama yapıldımı peki sonuç nedir

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
bende almıştım sonuç yüzeysel çizik varsa götürüyor ama derinlere bişey yapamıyor birde sonradan çizik meydana çıkıyor yıkamayla

esimsir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çizik kaleminden bende almayı düşündüm formlarda okuduğumda çiziklerin 2-3 yıkama sonra tekrar geri geldiğini okmudum vazgectim

ELEGANCE06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim olumlu yada olumsuz keşke videoyu yükleseydiniz, video dediniz canımızı istettiniz :) ööööööyle video bekliyoruz şimdi

arcfoo3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
he valla yalan oldu galiba video bekliyoruzz hacı bekler gibi :D