Fix It! Pro Çizik Kalemi Test Videosu

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D :D kaçmadım arkadaşlar burdayım, sağolun ilginiz için. Ama konuyu dün akşam açmıştım dolayısıyla ürünü uygulama gibi bir şansım olmadı. Bugün okuldan sonra uygulayıp videoyu da eklerim inşallah...

Evet, işe yaramadı herhalde ve o moral bozukluğuyla video da hayal oldu sandınız sanırsam. Ama işe yarasa da yaramasa da ekleyeceğim inşallah ki bizatihi görebilesiniz.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nette veya tvde reklamı yapılan ürünlerin % 90 nında hayal kırıklığı yaşanıyor malesef

CrawL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çizik kalemi bende kullanıyorum Almanyadan getittirmiştim 60 tl civarıydı fiyatı. Ufak çizikleri evet kapatıyor derimlere ise herhangi birşey yapmıyor. eğerki ufak çizikleri hatta derin çizikleri kalemle çizdikten sonra güzel bir pasta cila atarsanız çok faydalı oluyo 2-3 ay kadar tabiki arabayı yıkamanızada bağlı biraz gitmekte yani çizikler bu şekilde gidiyo bilgilerinize:D

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Test videosu ilk mesaja eklenmiştir arkadaşlar... Sorularınız varsa elimden geldiğince cevaplayabilirim.

arcfoo3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani anladıgım kadarıyla biraz derin cizikler kaybolmuyor sadece yüzeysel cizik yani wernikdeki cizikler kayboluyor sanırsam yanlısım varsa özür dilerim ama vernikdeki cizikler pasta ile de gireilebiliyor sevgiler saygılar :D

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paylaşim için teşekkürler ,,ama bu kalem malem hikaye,, arkadaş almıştı en pahalı olandan tv den şipariş vermiş , abi sürüyoruz sürüyoruz bi türlü kapatmıyo resmen keçeli kalemin renksizi ,ben olsaydım tüketici haklarına başvururdum,ve onlardan şikayetci olurdum adamlar alenen dolandırıyor milleti

corsaLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı üründen kendi arabamdada kullandım ama faydasını neredeyse hiç denilecek kadar göremedim. çiziklerin % 20sini ancak kapatıyor. ürünü uygulamadan önce arabamı yıkattım güzelce kurudu uyguladıktan sonraki gün ise arabaya sanki yag sürmüşsnde öyle izi kalmış gibi tozu topluyor ve gözle görülür şekilde dışardan işlem uygulandıgı belli oluyor orasınıda geçtim arabamı yıkattım uygulamadan 4 gün sonra falan çizikler ilk günki gibi oldu kalemi attım eve dahada kullanmadım ürünün sahte olması ihtimali çok az çünki hepsi buradadan 40 tlye almıştım ve çiziklerim derin çiziklerde degildi kesinlikle tavsiye etmiyorum.

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç tavsiye etmem. bende aldım kullandım hafif küçük kılcal çizikleri bile gidermiyor. arabamı 2-3 kere yıkadım meydana çıktı çizik.
kuzenimde aldı çiçek dal çiziklerinde denedik incecik kılcal çiziği ilk başta yok etti yıkama sonrası ortaya çizik tekrar çıktı.
çbs çizik giderici macun kullanın %100 sonuç alırsınız.