fren yaparken direksiyoda titreme

argovolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence kampanalardan oluyor... Bide onu gösterin... Bnde de olmuştu.. Kampanaları değiştiler düzeldi..

rota

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede disklerden kaynaklanıyor.yinede baktırmakta fayda var

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim diskler ve balatalar yeni değişti zangır znagır titriyo araba 100 lerde
hele gecen biraz hızlıydı hafifce bi dokundum sanki birileri direksiyonu sallıyo acayip titriyo lastikler kaldı geriye bitek balans falan yaptıkmı düzelir herhalde senin lastiklerin durumu nasıl ondan olabilir?

Son düzenleme:

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gittiğin yer ne kadar güveniliri bilmiyorum ancak önce disklere bakılıyor yukardada dendiği gibi çok bir şey tutmuyor ki beraberinde mutlaka balatanda değişme ihtimali yüksek.Bütün bunlara rağmen bende olduğu gibi yine devam ederse sorun bu sefer rot ayarı diyorlar ve o da bitince hala araç 80-90 larda frene basınca titreme yapıyorsa tekerlerine bakıyorlar..Sanayi gibi bi yere git gel yapmamak adına hepsini ara ile değil sıra ile hepten kontrol ettir derim ben.Bende en son tekerler eski tespiti yapıldı.Bakalım onlarda değişecek yaknda sonucu eklerim mesajıma.
Aracın yürüyen aksanı nede olsa güvenilir kişiler olmasınada özen göster. Ben 1 ay önce diskler + balata değişimine 420 YTL verdim ve buna ek rot ayarına bakıldı vs.
4 disk mi yoksa sadece ön taraftakiler mi değişti?

rıdvan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bnmde başıma gelmişti diskler yamuktur buyuk ihtimalle

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yalnız araç solada çekiyomuş. disklerden olsa sola nie çeksin. bence disklerden önce bi rot balanscıya git. lastiklerinin durumunu gözden geçir. ;)

mehmet48_8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim arabam yüksek hızda iken frene basınca her yeri titriyor.Diskleri ve balatası TRW marka ile 3 ay önce değişti sorun gene çözülmedi

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sert basıyorsan abs devreye giriyordur otomatikman aracı titretir zaten yavaş basıp abs devreye girmeden titreme varsa o zaman rotbalanscıya bı gıt bosluk varmı baksınlar