Geleneksel Abant Buluşması 4 Temmuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bursada yapılsın bursada....

başlık geleneksel olmuş, hatta geleneksel abant olmuş ama bursa bursa diye diye bi hal olundu.
tamam istanbula yakın iyi güzel hatta vapurla gecilince acayip yaklaşıyor biliyorum ama ankarayla 400 km ve ankara bursa arası yolun durumunu kimse sallamadıgı için bursa deniliyor...

neyseee daha koskaca 28 gün var zaten
şehir belirlenir,
mekan belirlenir,
liste belirlenir,
mekanla konuşulur,
fiyatlar menüler belirlenir,

tey teyyy

kolay gelsin...

Sametcim, Bursa fikrini ilk ben dile getirim ancak bunu sadece fikir olarak söyledim.Söyledigin konularda haklısın, bu foruma kayıtlı üyeler en fazla istanbul ve ankaradan katılıyor.Dolayısı ile buluşmanın bu iki şehre en uygun noktada yapılması uygun olur tabiki, Bursa derken amaç çok fazla piknik yeri seçeneği vs, sen buraları biliyorsun, sana Bursayı anlatmayayım :)

Sonuç olarak en uygun olanı yönetim seçecektir,sonuçta amaç beraber olmak, Abant olur İzmit civarları olur, artık neresi uygun olacaksa

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yok canım abim
senin söyleminle zerre alakası yok emin ol;):]]

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
Bugün saat 13:00 te gittim tıklık tıklımdı.
6301.jpg

Giriş
6321.jpg

Park alanı
6339.jpg

6574.jpg

6346.jpg

İkinci park alanı
6352.jpg

Gölcük yerleşim planı
6361.jpg

Araçlara kapalı alan
6366.jpg

Restoran bir süre hizmet dışı ve nezaman açılacağı belli değilmiş
6386.jpg

6419.jpg

6551.jpg

Burası da kapalı
6397.jpg

Piknik alanı
6407.jpg

6432.jpg

6442.jpg

Sağ alt tarafta görülen kapalı alana 10 kadar piknik masası sığıyor ve gölün tam kenarı
6450.jpg

Hava biraz kapalı olsa da manzara güzeldi
6465.jpg

6469.jpg

eline sağlık ömer internetten bakmıştım buraya ama fazla detaylı değildi bukadar güzel yerler

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eline sağlık ömer internetten bakmıştım buraya ama fazla detaylı değildi bukadar güzel yerler

Rica ederim, resim çok ama yüklemesi zor :) valla benden söylemesi Abant Gölcük'le karşılaştırılamaz ama siz bilirsiniz. Tesis kapanmış ve ne zaman açılacağı belli değil.
Gölcükte tuvalet, mescit, çeşme imkanları var, eğer mangal işine girilirse güzel olur.

En iyi yer burası
6497.jpg

kapalı yerin arkasında tuvaletler mevcut.

TanerErbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar konuya bakılacak olursa kargaşa düzelecek gibi değil,mangal iyi bir fikir olsa bile sehirlerarası yolculuktan sonra çokta kolay olmayacak.
Hele ki çocukları ile gelenler için daha da zor ( mesela ben )
mangala karşı olmamakla beraber eski sistemi bozmama taraftarıyım.

Abant'ta iyi bir yer ayarlanmasını öneriyorum.

Ben Abant'ta ısrarlıyım

+1 (anne ve babamda olucak gecen sene gibi)
+ sirketten de arkadaslari cagircam bu sefer

Son düzenleme:

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yok canım abim
senin söyleminle zerre alakası yok emin ol;):]]

ozaman o taş bana :)

ben neden bursa diyorum şöyle bir ben hayatta vapur kullanmam karayollarından vaz geçmem 250 km tutuyor hatta hiç önemli değil.

abantta bana 250 km civarıydı yani mesafe ve saat benim iiçin önemli değil 3 saat bursadayım sonuçta.

bide sıkıntı şundan çıktı zaten problem var abantta he biz görüşelim derseniz bana kfc fast food bile uyar :)

GSİ

Organizasyon Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün ankara hondacıların buluşması için eski mekana gittik abanta orası artık sabahattinin yeri olmuş ve bayağı güzeldi.etleri olsun,köfteleri olsun.mekanıda güzelleştirmişler.gelen herkez memnun kaldı.bazı arkadaşlarımızın dediği gibi ailesiyle gelecek olanlar için böyle tesis daha iyi.mangal derdi yok yemekler önümüze geliyor ve rahat rahat sohbet edilip yemekten sonra cayımızı içebiliyoruz.dün öyleydi.yollarda yapılmış iyiydi.ama coğunluk ne derse onu yapabiliriz.
Menü: (Masa başı)
1kg et
Yarım kg sucuk veya köfte
patates tava
Salata
Yoğurt
Meşrubat (1 adet)
Sınırsız Çay
Her masa 4 er kişi olacaktır.yukardaki menü 4 kişi içindir.
kişi başı:25 tl ödendi.

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün ankara hondacıların buluşması için eski mekana gittik abanta orası artık sabahattinin yeri olmuş ve bayağı güzeldi.etleri olsun,köfteleri olsun.mekanıda güzelleştirmişler.gelen herkez memnun kaldı.bazı arkadaşlarımızın dediği gibi ailesiyle gelecek olanlar için böyle tesis daha iyi.mangal derdi yok yemekler önümüze geliyor ve rahat rahat sohbet edilip yemekten sonra cayımızı içebiliyoruz.dün öyleydi.yollarda yapılmış iyiydi.ama coğunluk ne derse onu yapabiliriz.
Menü: (Masa başı)
1kg et
Yarım kg sucuk veya köfte
patates tava
Salata
Yoğurt
Meşrubat (1 adet)
Sınırsız Çay
Her masa 4 er kişi olacaktır.yukardaki menü 4 kişi içindir.
kişi başı:25 tl ödendi.

geçen sene bize verilen

1 adet pirzola, 1 adet tavuk biftek, 2 adet köfte= pirzola çiğdi, tavuk iyidi, köftede iyiydi doyduk mu doymadık aç kaldık hatta yol dönüşü yemek yedik yine:)

kola ise 2.5 litre asidi kaçmıştı. tereyağı iyiydi zaten öyle karnımızın sesini susturabildik.

tatlı ise :) pişmaniye hatta ordaki görevli ile konuştuğumuz kelimeler ise

görevli: abi buyrun
ben: abi hayırdır ikramlarınız sonlara doğru açılıyor her halde tatlıda ne var peki?
görevli: abi zaten tatlı niyetine veriyoruz
ben: abi ekmek getir ozaman ekmek arası yeriz pişmaniyeyi :)

ondan dolayı biz geçen sene böyle bi sıkıntı yaşadık ondan güvenemedik amma sen beğendim dersen tamam ozaman her zamanki gibi orası olur

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mustafacım; İstanbul'dan,Ankara'dan sadece yemek için veya yediği yemeği eleştirecek birileri gelecekse hiç gelmesin zaten.. Dönüşte tekrar yeriz hiç önemli değil.. Ben aynı yer olsun diyorum. Organizasyondan sorumlu değilim,sorumlu olsam anket filanda açmam ve gidip aynı mekanla anlaşırım zaten..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...