GM 1 Haziran'da iflas açıklayacak!

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hiçbir şey olmaz. biri satar biri alır. bunlar sokak bakkalı değil. vurdum kilidi gittim olayı olcak hali yok ya. parası olan başka bir şirket alır. bir bakıyoz volkswagen almış:))))

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hiçbir şey olmaz. biri satar biri alır. bunlar sokak bakkalı değil. vurdum kilidi gittim olayı olcak hali yok ya. parası olan başka bir şirket alır. bir bakıyoz volkswagen almış:))))
Walla benimde aklımdan o geçti ne yalan söleyim :) :D :D :D

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vw alsa yine iyi. Ya Tata alsa naparız.:eek: Adamlar koskoca Jaguarla, Land roveri almıştı.

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o da doğru:(

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tatamı Bence Almanya Sahiç Cıkacak ve Almanyaya Geri Dönecekler Opel GM Kurtulmus Olacak Ama GM Batması Domino Tası Etkisi Yapacakk....:;)

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tatamı Bence Almanya Sahiç Cıkacak ve Almanyaya Geri Dönecekler Opel GM Kurtulmus Olacak Ama GM Batması Domino Tası Etkisi Yapacakk....:;)

Tata falan yok yahu, espri yaptım. :D
bide alırmış !

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Almanlar bu konuda çok milliyetçiler gerçi zamanında GM'ye nasıl kaptırmışlar Opel'i ama marka satılığa çıkarsa %95 Alman bir firma alır. VW'in Opeli alıcağını sanmıyorum, almasında.

Firma isimlerini unuttum(araba markası değiller) 2-3 tane şirket zaten Opel'i almak istediğini dile getirmişti(Alman şirketleri)

Hepsi fasa füso aslında GM batar yeni bir şirket kurar Opel'i ordan devam ettirir en karlı markasını bırakmak isteyeceklerini sanmıyorum.