güneş marka subap takımı nasıldır?

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne kadar ki bu subablar merak ettim en iyisi orjinalini alıp takmak sonuçta motor yaniii

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal subaplar 1000 ytl. şimdide bu güneş subaplarının fabrikasını aradım biz malımızın arkasındayız diyorlar ve bir sorun yaşarsanız biz inceleriz diyorlar, bizden kaynaklanan bişey olursa masrafınızı karşılarız diyorlar...

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal subaplar 1000 ytl. şimdide bu güneş subaplarının fabrikasını aradım biz malımızın arkasındayız diyorlar ve bir sorun yaşarsanız biz inceleriz diyorlar, bizden kaynaklanan bişey olursa masrafınızı karşılarız diyorlar...
abi tamam öyle ama ben olsam orjinal alırım için rahat olur (tabi bu benim görüşüm)

zz33zz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence iyi etmişsin zaten subsana bile mercedes onay verdi bence artık bizim fabrikalarımızda güzel işler yapıyor.

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keno Merhaba
Uzun sureden beri kapaklar uzerinde oynamadigimiz yer kalmadi denemedigimiz supap veya parcasi kalmadi .
Supaplarinin neden degisecegini lutfen yazarmisin ?

Bunlar Abi tavsiyesi :
Supaplarin kesin degisecek ise Onlari sokulur sokulmez geri almani tavsiye ediyorum .
Gunes marka supap KULLANMA Mutlaka birgun tirnaklarindan atacaktir. Sana daha beter bir para yukumlulugu ile geri gelecektir :(
Bulundugun sehirdeki cikma parca satan yerlere gitmeni tavsiye ediyorum BOZULMAMIS BIR KAPAKTAN GENE ORJINAL SUPAPLARINI KULLANARAK isini gorebilirsin .
Herzaman gunesten 10 milyon kat saglam olacaktir.
Gerekirse kapaginla birlikte sana yakin olan ANKARAYA gel gidecegin adresi sana verelim kendin ara ve bulup al .
Hatta kapaginida birlikte getirip onlari burada cuzzi fiyatlara taktirabilirsin .
BENDEN TAVSIYE .
SUPAPLARINI MUTLAKA AL MUTLAKA ONLAR MUTLAKA KULLANILIR . HEPSININ BOZULMASI MUMKUN DEGILLLLLLLLLLLLL!!!
SAGLAM CIKMA VE ORJINAL SUPAPLARI kullanarak hersey daha saglikli olacak .
Her sekilde yardimlarimizi ankara olarak esirgememeye gayret ederiz.
Bende zaten senin HEMSEHRINIM :))))
Bu arada gelirken mutlaka supaplarindan birer ornek al ne olur ne olmaz.
Dikkat et cevabi bastan sen vermissin .
ORJINAL SUPAPLAR PAHALIIIIIIIIIIIIIIIIII
SENDEN 5 DIGERINDEN 3 DERKEN ORJINAL KAPAK SUPAPLARI ZATEN TAMAMLANMIS OLUYOR :)
PARCANI VERMEEEEEE!!!!!

işte gerçek yardım budur..:)

orjinalleri gerçekten pahalıymış burda ama almanyada daha hafifletilmiş, daha ii pürüzsüzleştirilmiş ve bir kaç işlem daha yapılmış subaplar daha ucuz... http://s8637744.shoplite.de/sess/ut...entile+und+Ventil-Kits/produktuebersicht.php3

burdan almanyadaki arkadaşlara sesleniyorum...:):)

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keno Merhaba
Uzun sureden beri kapaklar uzerinde oynamadigimiz yer kalmadi denemedigimiz supap veya parcasi kalmadi .
Supaplarinin neden degisecegini lutfen yazarmisin ?

Bunlar Abi tavsiyesi :
Supaplarin kesin degisecek ise Onlari sokulur sokulmez geri almani tavsiye ediyorum .
Gunes marka supap KULLANMA Mutlaka birgun tirnaklarindan atacaktir. Sana daha beter bir para yukumlulugu ile geri gelecektir :(
Bulundugun sehirdeki cikma parca satan yerlere gitmeni tavsiye ediyorum BOZULMAMIS BIR KAPAKTAN GENE ORJINAL SUPAPLARINI KULLANARAK isini gorebilirsin .
Herzaman gunesten 10 milyon kat saglam olacaktir.
Gerekirse kapaginla birlikte sana yakin olan ANKARAYA gel gidecegin adresi sana verelim kendin ara ve bulup al .
Hatta kapaginida birlikte getirip onlari burada cuzzi fiyatlara taktirabilirsin .
BENDEN TAVSIYE .
SUPAPLARINI MUTLAKA AL MUTLAKA ONLAR MUTLAKA KULLANILIR . HEPSININ BOZULMASI MUMKUN DEGILLLLLLLLLLLLL!!!
SAGLAM CIKMA VE ORJINAL SUPAPLARI kullanarak hersey daha saglikli olacak .
Her sekilde yardimlarimizi ankara olarak esirgememeye gayret ederiz.
Bende zaten senin HEMSEHRINIM :))))
Bu arada gelirken mutlaka supaplarindan birer ornek al ne olur ne olmaz.
Dikkat et cevabi bastan sen vermissin .
ORJINAL SUPAPLAR PAHALIIIIIIIIIIIIIIIIII
SENDEN 5 DIGERINDEN 3 DERKEN ORJINAL KAPAK SUPAPLARI ZATEN TAMAMLANMIS OLUYOR :)
PARCANI VERMEEEEEE!!!!!

kadett yardım etme isteğin ve yorumun için çok teşekkür ederim. ama bu işi fazla bilmediğimiz için subap değişecek dendi getir bi eskilerine bakalım bile demedim. ama senin yorumundan sonra yarın gidip eskilerini alacağım. arabam daha sanayide kapakçıda kapak felan taşlaması yapılıyor sanırım. artık aldık güneş subabı.

Bu arada yorum yapan diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim...

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
millet yapma sübap bile takarken güneş iyidir takabilirsin tabiiki aracın gsi değilse

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar güneş marka subap takıldı ancak orjinaller boşuna değişmiş çünkü arızam devam ediyor...

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
ozaman onu soken ustayı supap dıye takacan oraya yazık degıl mı?