Hainlik ve Nankörlük bu olsa gerek.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dağdan indirsen içine giriyolar.
adam edenler utansın...
kürtlere lafım yok akıllı insanlar benim lafım teröristlere.
bu cennet vatanda beraber yaşamak varken nediye bölmek istersiniz ,almak istediğiniz yer dağ hanginiz bırakıp gitceksiniz oraya yada hangi millet yaşatacak sizi orda parçalarınıza ayırmazlarmı sizi.
bugün güvendeyseniz Türkiye Cumhuriyeti kanatları altında olduğunuzdandır.

epulatli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yılmaz erdoganin ne ... oldugunu herkes biliyor zaten. bu aciklamalarida herseyi daha da gun yuzune cikartiyor. Sizden ricam bu ve bunun gibi zihniyetlere prim vermeyip hic bir programi siiri neyi varsa izlememenizdir. ben sahsen kesinlikle izlemiyorum. guneydogu da gorev yapan bi asker olarak biz hic bir zaman guneydogu daki halkimiza birakin haksizlik yapmayi devletin sicak yuzunu gostermek icin elimizden geleni yapiyoruz. Ama Yılmaz Erdogan gibi provakatorler sanki bir ayrimcilik yapiliyormus gibi aciklamalar yapip milleti kiskirtmaya calisiyor. Yaziklar olsun baska birsey demiyorum.

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yılmaz erdoğını tanımayan yok desem yeridir özellikle son yaptığı evlilikten sonra iyice kimliğini ortaya koydu. Ben hiçibir dizisini,sinemasını,tiyatro oyununu,kitabını,kasetini almadım almamda gelirininde pkkya yardım için harcandığını herkes biliyor.Okadar zenginde gidip memleketine niye yardım etmiyor fabrika yapmıyor,halkını sefillikten kurtarmıyor el ayak olmuyor.Ama istanbulda saraylarda yasamayı biliyor.

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle terörist kelimesini kabul etmes abicim bunlar gerilla ya biz türk gençleri olarak bastırılmış gündemden uzak tutlmuya çalışılmış bir toplum haline getirilmeye çalışılıyorken bu konulara karşı sert tepkiler veren insanları görmek ben çok ama çok mutlu ediyor
tabi bu olaylara maruz kalmamamız gerekirdi kimseye bu vatan için can veren şehitlerinin arkasından yada ugrunda can verdikleri türkiye cumhuriyeti için çümleler kurdumamak gerekli fakat bunu biz yapamayız yaparızda ihtilal olur olan yine bize olur yani
bunu yapması gereken devlet selamet bahanesiyle bunların babalarını besliyor adada ulan zaten ölüyoz gebertin şunuda böyle 5 ölüyorsak 7 ölelim ama asın içimiz sogusun yoksa bu ateş sizi yakacak birgün demek gerek ama mahlesef

yaw yine çok sinirlendim çok gerildim bunların hepsinin allah belasını versin
pkklısınında sempatizanınında gerlillasınında ..............!

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu dewlet onu üniversitesinde okuttu,medya poh poh ladı, yapımcılar kalite işler werdi, emekçi ve halkcı kitleyi kalbinden vurdu bıyıkları ve tutumlarıyla,delikanlılık felsefesinden gözüküp en delikanlılarımızı aldı arkasına,aşk şiirleri yazdı okudu aşıklara sewdirdi kendini, ve son olarak güldürdü ve en önemli kitle olan boş insan kitlesinide böylece kapdı arkasına.
türkiyenın en kilit noktalarında bayrak sallayan bu şeytani zekayı sadece tebrik ederim ben

şimdi sorarım size.. misyoner neye denir, nedir,kimdir? yoksa bekleyelim kendisi bunuda güzel bi kitapla anlatsınmı?

resmen utanıyorum böyle bir insanın bağladığı gruplardan herhangi biri içinde zamanında yer almışlığımdan ötürü.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Gizli emellerini açağa çıkarmış .
Fikir neyse zikirde odur.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazık yaaa Allah insanın herşeyini alsında aklını almasın çok yanlış yollara düşüyo insan sonunu bilmediği yanlış işlerin peşinde koşuyo harcanıyo gidiyo

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
letitout' Alıntı:
bu dewlet onu üniversitesinde okuttu,medya poh poh ladı, yapımcılar kalite işler werdi, emekçi ve halkcı kitleyi kalbinden vurdu bıyıkları ve tutumlarıyla,delikanlılık felsefesinden gözüküp en delikanlılarımızı aldı arkasına,aşk şiirleri yazdı okudu aşıklara sewdirdi kendini, ve son olarak güldürdü ve en önemli kitle olan boş insan kitlesinide böylece kapdı arkasına.
+56789 :good:
Allah tez zamanda cezalarını verir inşallah !!! :mad:

heart_breaker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adam edenler utansın :(

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ülkenin ekmeğini yiyip nankörlük yapanların ALLAH bela....ını versin