Hakkınızı helal edin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
guzel arkadasım sen soyadını yazmıyorsun ozaman bana ozelden mesaj uyarı gelıyor adını soyadını yaz dıye bu ayrımcılık olmuyor mu ben farklı dusunmem mı??

Bende onu söylüyorum işte..Neden Burak'a uyarı geldi de bana yada benim gibi soyadını yazmayan üyelere uyarı gelmedi...Eğer bir kural varsa herkes uymalı, uymuyorsa da uyarılmalı....Kim olursa olsun...Mevkii , makam, kişi ayırmaksızın...Yönetimin de bütün üyelere aynı mesafede olması gerek diye düşünüyorum...Burası özel bi forum sitesi...Burada da toprakcılık, hemşehricilik, akrabacılık yapılırsa bi anlamı kalmaz...Eminim ki yanlış anlaşılma vardır...

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun oda değil isim yazalım seve seve hatta isim yazmayanları bizde uyaralım ama soyadı gibi özel bilgileri neden zorunlu hale getirmek istiyorlar anlamış değilim

önemli olan paylaşım mı yoksa bizim kimliklerimiz mi?

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben şimdi kafamdan bi soyadı uydurup yazsam ne olacak...Kim bilebilir ki...Sonuçta ;

'' Sanal Alem, Yalan Alem ''

Böyle bi konuda kalp kırmak, üye ihraç etmek veya üyelik kaydının silinmesini istemek bence yanlış...Konuşarak orta yol bulunmalı bence..Gerekirse anket açılmalı...Soyadı yazılsın mı, yazılmasın mı diye ?...Ben niyetlendim sonra vazgeçtim...Açmalı mıyız sizce?Verilen oylar yönetime de karar verme konusunda yardımcı olacaktır...Sitenin çoğunluğu istemiyorsa bu uygulanabilir bence...

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ki biz bu site sakinleriyiz bence bir karar alınırken bize danışmaları lazım anket açmaları lazım benim düşüncem

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anket açtım...Bakalım çoğunluk ne istiyor...Soyadı yazılmalı mı?...Yazılmamalı mı?....Yönetim bunu dikkate alabilir bence...

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en doğrusunu yapmışsın abi :good:

slamdunk21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar gaza saza gelmeye gerek yok.Biz düşüncelerimizi yazacaz.Bizim düşüncelerimiz doğrultusunda doğru yol belirlenecektir.
Siteyi site yapan bu üyelerdir.2-3 kişi değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...