Hakkınızı helal edin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kural tarihi bu degilmi yani bizim üyelikten sonra..

imza Alani & Tanitim
Değerli opelim.net üyeleri;

Mesajlardaki rahatsızlık verici " dostum, birader, hocam vs " gibi hitapların önüne geçmek amacıyla ve sizlerden de gelen talep üzerine 16.05.2007 itibariyle, İMZA ALANI' na " AD ve SOYAD " yazma zorunluluğu getirilmiştir.

Üye olurken kullandığınız gerçek isminizi, imza alanınızda da kulllanmanız gerekmektedir. İmza alanında ısrarla isim belirtmeyen veya üye profili ile imza alanında isim farkı olan üyelere ihtar verileceği; durumun devamında da ihraç kararı alınacağını bilmenizi ister ve bu konuya gereken hassasiyeti göstermenizi önemle rica ederiz.

Alıntı:

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw imama kızıp dinden çıkmak olur mu..kimin suçlu olduğu önemli değil yönetim yada sen ,seni bu kadar seven arkandan gitme diye çığıran arkadaşlarının hatrına bu kararını değiştirmelisin bence...ki eğer sorun sadece soyadı meselesiyse bu kadar büyütmeye gerek yok ben sana takma bi soyadı ayarlarım kimse çakmaz kimlikte basarız sahte diplomala falan ne lazımsa ehuheu şaka tabi..bu arada ben orjinal gm ad soyad kullanıyorum, googleda adımı aratınca çıkıyo o da doğrudur.. ama sakıncası olacağını düşünsem soyadımı sallardım.. şuan bile değiştirebilirim basit iş..neyse sonuç olarak bende gitme diyorum..opelim.net üyesine yakışmaz naçizane düşüncem..eğer sen hatalıysan..senin adına yönetimden özür diliyorum..eğer burak kardeşimiz hatalıysada yönetimm! senden özür diliyorum.. kal sağlıcakla..

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya yönetime soruyorum nedennn soyadı zorunlu bir mantıklı açıklama isim neden yetmiyor

açıklama yapın herzaman kuralı hatırlatıyorsunuz

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bayadır bu foruma üyeyim ve bu zorunluluk başından beri yoktu benim bildiğim bu kadar ;)

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forum kuralları madde 21 ve 22 yide okumanızı rica ederim. Sonuçta üye olduğunuz tarihte bu kuralı olmasada 21 ve 22 yi kabul etmiştiniz....

AxarayLiaLp

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ben bayadır bu foruma üyeyim ve bu zorunluluk başından beri yoktu benim bildiğim bu kadar ;)

:good: :good: :good: :alkis: :alkis:

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tmm ozmn madem bukdr kuralcısınız şutlarsınız hepimizi ne diyeyim 22.21 maddelere göre

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
21- Forum yöneticileri, önceden haber vermeksizin kurallarda değişikliklere gitme hakkını saklı tutar.

22- Foruma üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

bunlar esnetilebilri kurallar bence biz sohbet sitesi degiliz dandik bi site hiç degiliz dedigim gibi kan gurubumuz da yazılı cep numaramızda ama bu konuda bi mantık veya bi açıklama gelmeksizin yönetim olarak biz bunu uygun gördük yaptık yazın yazmassanız üyelik silinir gibi sert bir tavırla gelince iş buraya geldi .. neden ve sebeb yazmanız forum kurallarında olmaya bilir ama burda haoş sohbet ve vakit geçirmiş arkadaşlar olarak bunu isteme hakkımız var diye düşünüyorum..

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tmm ozmn madem bukdr kuralcısınız şutlarsınız hepimizi ne diyeyim 22.21 maddelere göre

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
amacımızın şutlamak olduğunu düşündüyseniz yanılmışsınız.......
Burak bana özelden üyelik iptali için özel mesaj atmış. Amaç şutlamak olsa gönderirdim. Ama ben Ankara üye liderini aradım Burakla konuşmasını istedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...