Hangi Corsa'yı alayım. ACİL TAVSİYE

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arakdaşım 1.7 leri bilmiyorum ama ben 45 litre mazotla şehir içinde 850 km gidiyorum rahatça euro dizel kullanıyorum 135 ykrş yakıyor. şehirler arası 45 litre ile 900 km yi geçen arkadaşlar war bence en tasarruflu motor 1.3 cdti

corsa1.012v

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim tercihim 1.0 12v

ben 2 yil kulaniyorum cokta memnunum corsa 1.0 12v den, hele ekonomiyi dusunursen bence memnun kalacan cunku cok ekonomik

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 2 yil kulaniyorum cokta memnunum corsa 1.0 12v den, hele ekonomiyi dusunursen bence memnun kalacan cunku cok ekonomik

bende arkadasa katılıyorum.eski arabamı satmayıp 2. araba olarak 1.0 veya 1.2 easytronic düşünüyordum 2002 veya 2003 ama iki araba lüks olacağı için satıp yeni corsa aldım.tavsiyem 2002 veya 2003 1.0 veya 1.2 easytronic 15.000 ile 16.000 ytl ye rahat bulursun 40bin 50bin km de piyasada var ben araştırmıştım.düz vites dersen dahada ucuza bulabilirsin.ben şahsen dizel tavsiye etmiyorum(dizeli olan arkadaslar alınmasın)tabi sürekli kullanmayacaksan.yılda 15-20 bin km yaparım diyorsan dizel derim ama yok ben 10bin km üstüne zor çıkarım diyosan 1.0 veya 1.2 derim.ekonomiyi boşver performans isterim dersen 1.4. hem ekonomi hem performans dersen 1.7 dizel.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bişi dicem corsa sınıfının en iyi yol tutuşuna sahip , yeni punto peugeot ve clio 3 bile erişemiyor opel corsanın denge kinematiği hiçbir araçta yok ve sürekli kontrollü süspansiyonlar da cabası arabayı tek direksiyon hareketiyle kaydıran arkadaş lastiklerini hava basıncını süspansiyon sistemini açıklarmısın sen corsayı tek direksiyon hareketiyle kaydırabiliyosan palio punto clio peugeot olsa demekki altında tutamıcaksın lütfen corsaya saygı Opel Corsa’nın üstün viraj alma kabiliyeti sağlam bir DSA şasi(Dinamik Güvenlik Şasisi) ve kontrollü süspansiyon sisteminin mükemmel birleşimine dayanmaktadır. DSA şasi, hassas ve dengeli kullanım ile birlikte, daha üstün bir güvenlik ve sürüş zevki sunar ayrıca astranın gelişmiş delta platformunda üretildiğini de unutmayalım

Son düzenleme:

scoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
.

kesinlikle b kasa corsa tavsiye etmem bence 1.3 cdti tekkapı bir corsa al 4 kapı benzinli 200 model corsa b almaktansa 2003 1.3 cdti tekkapı ama hususi oto ruhsatlı bir araç düşün 1.7 ile ilgli güzel şeyler yazan tüm arkadaşlar yanlış bilgi veriyorlar 1.3 kesinlikle her yödenden 1.7 den avvantajlı (vergi+performans+yakıt+gürültü) bir arkadas 1.7 benzinli kadar yakıyor demis oda yanlıs 1.3 le hemen hemen aynı yhakıtı cok fark yok 1.7 arabamık yeni sattım 2003 corsa c 1.7 dti ve 2004 corsa c 1.3 aldım ve ciddi farkvar.

kaça sattın 1,7 yi

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım eğer çok yok yapmıyorsan benziliyi dene.
bende 1.2 var ve her isteğime cevap veriyor. sessiz ve vergisi de düşük
yakıt sarfiyatı dizel kadar olmasada kullanmayı bilirsen gayet iyi