hangi lpg kullanıyosunuz arkadaşlar.

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: hangi lpg kullanıyosunuz arkadaşlar.

Konuyla alakasız olacak ama, 1.4T lerde yakıt filtresi yokmu ?

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Emre kardeşim aracını iyi günlerde kazsız belasız huzurla kullanırsın inşallah sevdiklerinle... Ancak ben LPG ye sıcak bakmıyorum kendimce sebeplerden dolayı exclaim

Harun abıcım tesekkur edıyorum Allah razı olsun cumleten ıyı gunlerde kazasız belasız kullanırız ıns abı lpg olyı senınde malumun tercıh meselesı ama yurt dısında malum cıkan aracların artık cok buyuk cogunlugu lpg + benzın seklıde cıkıyor ben memnunum

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yani ben derdimi anlatamıyorum işte koca italya full lpg kullanıyor yahu kullandığımız lpg markaları İtalyan zaten :D
onlar mı saf biz mi akıllıyız :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

milyoncubaba link' Alıntı:
yani ben derdimi anlatamıyorum işte koca italya full lpg kullanıyor yahu kullandığımız lpg markaları İtalyan zaten :D

İtalyanlar için şöyle böyle diyorlar.

(Daha nasıl çamur atabilirim)  (:)

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

milyoncubaba link' Alıntı:

İtalyada benzin bizimkinden daha pahalı.. Kişi başına düşen GSMH hesaplandığında ise bariz olarak bizim benzin fiyatları pahalı kalıyor... Dikkat edin zaten gelişmiş ülkeler neye ihtiyaç duyuyorlarsa o yönde açıklarını kapatıyorlar.. Benzin pahalı diye adamlar LPG işinde usta olmuşlar. Arapların petrolü var çinlilerin işgücü almanların mühendisleri japonların teknolojisi... Ancak bizdeki güç kimsede yok hepsinin imrendiği bir güç... Vur kırbacı vur kırbacı üstümüze ver yükü ver yükü yinede sesimizi çıkarmayız hayat bize güzel Ne Mutlu Türküm Diyene  dancee

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MuratS link' Alıntı:
İtalyada benzin bizimkinden daha pahalı.. Kişi başına düşen GSMH hesaplandığında ise bariz olarak bizim benzin fiyatları pahalı kalıyor... Dikkat edin zaten gelişmiş ülkeler neye ihtiyaç duyuyorlarsa o yönde açıklarını kapatıyorlar.. Benzin pahalı diye adamlar LPG işinde usta olmuşlar. Arapların petrolü var çinlilerin işgücü almanların mühendisleri japonların teknolojisi... Ancak bizdeki güç kimsede yok hepsinin imrendiği bir güç... Vur kırbacı vur kırbacı üstümüze ver yükü ver yükü yinede sesimizi çıkarmayız hayat bize güzel Ne Mutlu Türküm Diyene  dancee
qwertyuıopğüasdfghjklşizxcvbnmöç.

klavyeyi sildim bunun üstüne  kahka536