Hangi mazotu kullanalım

Murat87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar opel corse 1.3 cdti araba var mazot olarak ne tavsiye ediyor opel siz ne kullanıyorsunuz bana ne tavsiye edersiniz herkez bişi söylüyor inanın şuan depomda kafamda çok karışık bi ondan alıyorum bi ötekinden falan

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni teknoloji motorlarda Euro dizel kullanmak gerekli diye biliyorum mesela senin araç CDTi

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şehre ve bölgeye göre değişir. "Opet" dersin girersin ama o petrolün sahibi üç kağıtcıdır naftalin koyar ! çevrendekilere sor ya da izmirli arkadaşların bu soruyu cevaplamasını bekle..

Murat87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi bizim akrabanın totali var çok işlek düzgün bi hilesi hurdası yokda şunu merak ediyorum mesela reno opet le anlaşma yapmış opetten aldığın mazotdan araban bozulursa garantisi var opelin böle bi tavsiye ettiği yer varmı yoksa bunlar ticari amaçlı reklam birlikteliklerimi ayrıca totali tavsiye edermisiniz opel dizel motorlarda

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben shell den yanayım kalite her zaman shell kullanıyoruz hiçbir sorun yaşamadık şimdiye kadar

speedytr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben BP ve PO kullanıyorum. BP den çok memnunum. Önemli olan ana bayilerden yakıt alman örneğin üçkuyular BP

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Benzin istasyonunun kalitesi de çok önemli ...

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel E Opet yakışır. Opet Full Force Eurudiesel ;) Çok memnunum çooookkkk ama istasyonda önemli :)

baranksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım, izmirin neresindesin?
ben turandan ksk yönüne giderken köprüden hemen önceki shell den alıyorum, yada kipa totalde çok iyi ablamda 2 senedir oradan alıyor.

bu 2 istasyondan çok memnunuz..