Hızlı sürmeyi sevenler ve Makasçılar

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya varya bu makas olayı bizim kendi trafikte gereksiz söforlerden dolayı oluyor.Adam soldan 50yle gidiyor sağ daki 100 le gidiyor bi başkası emliyet şeridinden ayak pas pasta..Araba kullanmayı bilmeden ehliyetini almış bayan söfor kafası cam da 20yle gidiyor.Taksici Minibüscü kendi alemlerinde krallar zaten..

Almanya ve Dubai için gördüklerimi söylüyorum..

Cesaret edemezsiniz araba kullanmaya..Sehir içi aşagı yukarı 90km ortalama.Otoban ap ayrı..Herkes tek seritten ve bulundugu seride göre hızıyla gidiyor.Serit değiştirirken yavaşlamıyor aksine hızlanıyor.Makas atıcak bi hız a sahip olamıyorsunuz olsanız bile sola gecip tekrar sag
tekrar sol..yani keyifsiz bişey :) ve bu gibi durumları karakola uğradıgınızda birikmiş cezalarınızı ödüyor.inkar ettiginizde fotograflar ve radar raporlarıyla belgeleniyor :)

da böyle bi sistem türkiyeyeye.... :)

herkes şeridinde ve seri olsun..

Şahsen köln de ve dubai de araba kullanmak cesaret istiyor.

baretta_76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeri geldiğinde makas yapılmalı,çünkü yollarda acemi dolu. şöyleki adam sol şeritte yol alıyo arkadan yanaşıyosun selektör yapıyosun sağa geçmiyo tabi hızı sol şeride göre yavaş oluyor,bu durumda sağından geçiyorum hatta geçerken pis pis de bakıyorum :)

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baretta_76' Alıntı:
yeri geldiğinde makas yapılmalı,çünkü yollarda acemi dolu. şöyleki adam sol şeritte yol alıyo arkadan yanaşıyosun selektör yapıyosun sağa geçmiyo tabi hızı sol şeride göre yavaş oluyor,bu durumda sağından geçiyorum hatta geçerken pis pis de bakıyorum :)
zaten bu söylediğin acemiler yüzünden makas yapılmamalı diyoruz birazda. panik yapıp kazaya sebebiyet verebilir diye

yapiressami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HSG' Alıntı:
Ya varya bu makas olayı bizim kendi trafikte gereksiz söforlerden dolayı oluyor.Adam soldan 50yle gidiyor sağ daki 100 le gidiyor bi başkası emliyet şeridinden ayak pas pasta..Araba kullanmayı bilmeden ehliyetini almış bayan söfor kafası cam da 20yle gidiyor.Taksici Minibüscü kendi alemlerinde krallar zaten..

Almanya ve Dubai için gördüklerimi söylüyorum..

Cesaret edemezsiniz araba kullanmaya..Sehir içi aşagı yukarı 90km ortalama.Otoban ap ayrı..Herkes tek seritten ve bulundugu seride göre hızıyla gidiyor.Serit değiştirirken yavaşlamıyor aksine hızlanıyor.Makas atıcak bi hız a sahip olamıyorsunuz olsanız bile sola gecip tekrar sag
tekrar sol..yani keyifsiz bişey :) ve bu gibi durumları karakola uğradıgınızda birikmiş cezalarınızı ödüyor.inkar ettiginizde fotograflar ve radar raporlarıyla belgeleniyor :)

da böyle bi sistem türkiyeyeye.... :)

herkes şeridinde ve seri olsun..

Şahsen köln de ve dubai de araba kullanmak cesaret istiyor.

Okadar Güzel Açiklamişsinki Olayin Sebebi Ve özeti Net Olarak Budur ;)

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapiressami' Alıntı:

Vermiş olduğunuz Link,
Forum Kuralları
Madde 12- Forum içerisinde,her türlü illegal,trafik kurallarına aykırı,insan hayatını tehlikeye atan,yarış-kapışma adı altında başlık açmak,resim veya video yayınlamak yasaktır.
Uyarınca silinmiştir.İyi forumlar...