Hızlı sürmeyi sevenler ve Makasçılar

turko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
34DY9390' Alıntı:
yaklaşık 14-15 yaşından beri araba sürüyorum ve söyledikleriniz çok saçma geliyo bi insan makas atmaktan hız yapmaktan nasıl zevk almaz anlamıyorum ben trafiğe çıktığım zaman makas atmadan duramıyorum hele arada bi yerde bi boşluk göriyim oraya girmeden duramıyorum bir yerden bir yere giderken geç kaldığımı hiç hatırlamıyorum ama siz beceremiyorsanız o ayrı tabi yaş biraz geçince normal tabi ekselans 0001 isimli arkadaşa tamamen katılıyorum adrenalin adrenalin adrenalin tavsiye ederim kendinizi genç hissedersiniz (tabi cesaretiniz varsa)

Arkadaşım burada söz konusu olan zevk alıp almama meselesi değil,konu başkalarının hayatını tehlikeye atma.sen zevk alacaksın diye diğer sürücüler niye zor durumda kalsınki?...trafik kurallarını ihlal edenler yada aşırı hız yapanların akibeti inanki kimsesin umurunda değil yeterki başkalarının haklarına saygılı olsunlar..daracık E-5 yolunda 100 le 120 seyrediyorum bazen herifçioğlu yanımdan bir slüet gibi geçip gidiyor..allah bilir hız kadranı kaçı gösteriyor...sormak lazım arkadaşım senin yolların çok mu düzgün çokmu geniş ..çok mu hız yapmaya müsait diye...bu tip hareketleri çok çirkin buluyorum ve her fırsatta şikayet etmek için elimden geleni yapıyorum...bu arada konuyu açan arkadaşa teşekkürler...

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bende çok yaparım ama dikkatli olmak gerek etrafındaki araçlarıda senin kullanmak gerek birileri önüne kırabilir yani dikkat

bence bu konun bi lüzmüde yok ama yazayım dedim

bir ermeni sözü ermeni taksiye biner ve evladım çok acelem var yavaş git der ... gerisini siz düşünün artık

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asTRa' Alıntı:
1-Öncelik ile burada olumlu yada olumsuz yorum yapan arkadaşlarına karşı saygılı ol.
2-İnşallah arada bir yerde o boşluktaki kişi ben olmam bak bakalım girebiliyormusun giremiyormusun.?
3-Bu bir beceriden ziyade diğer sürücülere karşı yapmış olduğun saygısızlık örneğidir.
4-Bu kadar olağanüstü cesaretini motor sporlarında filan değerlendir.

Sen ve senin gibi cesur çoook var Karacaahmet te,Zincirlikuyu da

İyi forumlar.

örnek wermek istiyorum.bnm geçmişte çok yakın olduğum bi can kardeşim wardı daha bikaç ay önce 200km ile kamyonun altına girdi.otobanda makas atayım derken we ilk yaptığı şey değil tonlarca da tehlike atlattı.yaptığın şeyler marifet değil unutma zamanı geldiğinde boşlukları değerlendirmemen gerektiğini 4-5yıl içinde öğrenmediysen ya bi yakınını kaybedince ya da kendini aracın içine sıkıştırınca anlarsın.herkes itiraf etmiş ama yazını okuyunca kanım dondu bi uyarı amaçlı yazaym dedim....

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu tehlikeli sürüşler belli yaşlarda oluyo sonuçta insanın gözünün kara oldugu zamanlar ama belli bi yaştan sonra kimsenin yapacagını sanmıyorum

he yol açık ama biri 60 km hızla sol şeritte traş olarak gidiyosa
bi bayan aynı durumda makyaj yapıyosa
biri gereksiz yeren fren yapıp duruyosa
risk alır geçerim onların arkasında gitmek daha büyük tehlike

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman diyim ben çok kötü olmuş valla makas atmasalarda

kaza böyle pis bişiy iştee aman ALLAH cc kimsenin başına vermesin

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arifba' Alıntı:
madem doğruları yazıyoruz dikizden makasla gelen birini görürsem özellikle önüne geçiyorum o panik onlara baya yetiyor adam gibi kullanmaya başlıyorlar şimdi forumda diyeceklerki ya arabana vurursa?? keşke vursa da bende levyeyle vursam diyorum...

arabana vurmaları bişey değil özellikle Ankara da oturanlar için söylüyorum arkadan vurur yada takar karşı şeride atar (özellikle istanbul yolunda) ona bişey olmaz belki ama senin başın çok ağırır bunun dışında ben arabam da ne levye ne döner bıçağı ne sallama nede silah taşıyorum trafikte hoşgörüden yanayım ama şunu rahat söyleyebilirim ki öyle pisikopatlar varki trafikte adam arabasını resmen yürüyen kasap dükkanı haline dönüştürmüş o yüzden çok dikkat etmek lazım bence

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
Trafikte aşırı hızın sonu genelde felaketle sonuçlanıyor..Normal hızda daha uzun süreli kullanalım arkadaşlar.Kendi zevkimiz için başkalarının hakkını almayalım.Kul hakkının ne demek olduğunu biliyorsunuz sanırım.