ilk operasyon..

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hepsini aynı yerden yaptırmanın ne gibi bir avantajı olacak sizce? sonuçta alakasız ürünler, herbirini ayrı ayrı sahibinden.com vs toplasanız inanın çok daha karlı çıkacaksınız,
cam filmi kaliteli değildir 70 lira ise, air kit ve led stop fiyatları normal, maşpiyerler için ise biraz fazla istemiş.

asimaviiii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracımı resimlerde görmüssünüzdür istanbulda oturuyorum ama aracım 03 en 922 yanı afyon plaka aracı goren fıyatta ucuyo nasıl olsa yabancı dıye bırde gelmıs adam en uygun fıyatı soyledım dıyo bu yuzden sıkıntı cekıyorum yabancı gıbı gorup en buyuk kazıgı atmaya calısıyolar :(

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
harun yazın başında ankaraya doğru uğra sana hepsinin en uygununu en kralını yapalım ve yaptıralım paranla sürünme

asimaviiii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işimden dolayı ıstanbul dısına cıkmam zor bu yuzden istanbulda yaptırmam gerekıyo yoksa seve seve gelırdım gercekten paramla sürünecegım anlasılan ama yaz basında yıllık ıznıme cıkıcam o zamana kadar yaptıramazsam mutlaka gelırım :)

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aksarayda 450 tl ye komple body kit yaptırdım (yan maşpiyerler, ön ve alt tampon eki, tavan spoyler) gerisini sen düşün

asimaviiii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dedıgım gıbı arac yabancı olunca dırek sorgusuz kazıga gecıyorlar :(

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sponsorumuz SVS tuningi arayıp Savaş beyle görüş benim adımı ver ve neler istediklerini söyle Elinden geldiğince yardımcı olacaktır. Çıkan fiyatlarıda karşılaştırma şansın olur.