Imobilizer çalışma prensibi nedir?

duman_42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Samet kardeş ben de aracımda var diye biliyorum ama madem anahtarcısın uzmanına sorayım benim aracım 96 vectra B GLS benim aracımda var mı?

loopus058

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maliyet nedir?

anahtarcı arkadaşlar bu eski şifreyi kumandadan silme yenisini yükleme hatta yeni yedek anahtar çıkarma işinin maliyeti nedir?

ahmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu immobilizer güzel bişi öyleyse.benim aracımdada varmı acaba.vectra 1.6 16 GL 2000 MODEL

mbbilici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu immobilizer güzel bişi öyleyse.benim aracımdada varmı acaba.vectra 1.6 16 GL 2000 MODEL
benim 99 bodel corsa B de bile olduğuna göre seninkinde yoksa şaşırmak lazım.

ahmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:alkis: vardır belki ama ben bilmiyorum.var olduğunu nasıl anlarız ki bu immo nun? (2000 mod. vectra gl1.6 16) işi bilen arkadaşlar tek tek sormamamız için şöyle bi genel bilgi verebilirmisiniz.hangi modellerde vardır veya yoktur nasıl anlaşılır .devre dışımıdır yoksa çalışıyormu. _- yanlış anlama mbbilici kardeş işi bilenler derken senin bilmediğin anlamında demedim eğer biliyosan paylaşırsan sevinirim_-

Son düzenleme:

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opellerde 96 yılından itibaren bütün araçlarda var;)
göstergenizde anahtar şekli kontagı cevirdiğiniz de yanıyorsave calıstırdıgınızda sönüyorsan vardır:)

astra 1.6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede demekki bir yolu var bu servislerde çalışıp ayrılan kötü niyetli birileri bunu piyasaya yayar ve hepimize geçmiş olsun yani.bende iddaa ediyordum arabayı çalıştırarak götüremezler diye vay bee