insignia hakkında

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Aracınızı güle güle kullanın inşallah. İzlenimlerinizi de daha sonra bizimle paylaşırsanız bizler de bilgi sahibi olmuş oluruz. Ki ben de bir insignia almayı düşünüyorum şimdilerde olmasa bile.
Benim opellerde gördüğüm şey, eğer çok makul kullanırsanız hakikaten az yakıyorlar ama biraz gaza yuklenirseniz tuketim farklı bir şekilde artabiliyor. Kendi aracımda da aynı durum söz konusu. Kesinlikle yakışından şikayetçi değilim. Herkes 2200 motor oldugunu duyunca çok yakıyordur diyor direk ama oyle değil.

mrbody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınızı güle güle kullanın inşallah. İzlenimlerinizi de daha sonra bizimle paylaşırsanız bizler de bilgi sahibi olmuş oluruz. Ki ben de bir insignia almayı düşünüyorum şimdilerde olmasa bile.
Benim opellerde gördüğüm şey, eğer çok makul kullanırsanız hakikaten az yakıyorlar ama biraz gaza yuklenirseniz tuketim farklı bir şekilde artabiliyor. Kendi aracımda da aynı durum söz konusu. Kesinlikle yakışından şikayetçi değilim. Herkes 2200 motor oldugunu duyunca çok yakıyordur diyor direk ama oyle değil.
aracımı teslim aldım sonunda depoyu fulledim 270 tl ye doldu 86 km sonra tekrar fulledim 40 tl aldı yani 465 krş civarı yakıyo tabiki rodaj dönemi bitene kadar böyle yakarmış sonra düzeleceğini söylediler tek sorun yakıt menzilini 295 km göstermesi sanırım bi sıkıntı var servise gidicem yarın bakalım neymiş derdi gaza dokunuca şaha kalkması 1.6 motora göre çok süper böyle oluncada anlık tüketimi 13-14 lt civarı gösteriyor birde tek şikayetim ekrandaki saatin geri kalması:)) işe geç kaldım ilk gün bu yüzden ama genel olarak verdiğim paraya acımadım yorum yapan arkadaşlar sağolsun bu konuda karar vermemde çok etkili oldular ki gerçekten kullanım olsun performans olsun süper konfor harika kullanırken pilot sanıyorum kendimi ön tarafta o kadar çok düğme varki biz alışmışız manuel araçlara zor geldi baştan ama alıştım şimdi

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun kazasız belasız.

M-DOGRU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ALLAH c.c kaza bela vermesin.

Güle güle kullanın ve darısıda başımıza olsun

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı Ugurlu olsun,

Allah tekerini düz bastırsın,kazasız belasız sürüşler....

Astra 1.7CDTI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımı teslim aldım sonunda depoyu fulledim 270 tl ye doldu 86 km sonra tekrar fulledim 40 tl aldı yani 465 krş civarı yakıyo tabiki rodaj dönemi bitene kadar böyle yakarmış sonra düzeleceğini söylediler tek sorun yakıt menzilini 295 km göstermesi sanırım bi sıkıntı var servise gidicem yarın bakalım neymiş derdi gaza dokunuca şaha kalkması 1.6 motora göre çok süper böyle oluncada anlık tüketimi 13-14 lt civarı gösteriyor birde tek şikayetim ekrandaki saatin geri kalması:)) işe geç kaldım ilk gün bu yüzden ama genel olarak verdiğim paraya acımadım yorum yapan arkadaşlar sağolsun bu konuda karar vermemde çok etkili oldular ki gerçekten kullanım olsun performans olsun süper konfor harika kullanırken pilot sanıyorum kendimi ön tarafta o kadar çok düğme varki biz alışmışız manuel araçlara zor geldi baştan ama alıştım şimdi
Muhtemelen gaza asıldıktan sonra menzile bakmışsınız bu nedenle menzili az göstermiştir.Tam tersi sakin kullanımda depo doluyken menzil yaklaşık 700-750 km göstermesi lazım.
İyi günlerde kullanın bu arada.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
hayırlı olsun bakma kımseye sen begen mışşsın almışşsın super arac gıttım bırebır kendım test ettım +10 ;)

bigali3417

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba...dün servisimde benim aracı gören bir kişi yanıma yaklaşarak bu opel yok mu bu opel bıktım dedi...hayırdır abi deyince 2010 model insignia aldığını ve arabanın servisten çıkmadığını ve bir ay önce vites kolunun komple elinde kaldığını söyledi...şimdi de başka bir sorundan servisteymiş...bu son demiş servise yine sorun olursa değiştirin arabayı yenisini verin...olmazsa hemen elimden çıkaracağım dedi....ayrıca çok yakıyormuş diye sorduğumda 500krş ortalama dedi...bu konuda bunları duydugum için paylaştım....saygılar....umarım herkes aracına sorun yaşamadan güle güle biner...