insignia hakkında

mrbody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhtemelen gaza asıldıktan sonra menzile bakmışsınız bu nedenle menzili az göstermiştir.Tam tersi sakin kullanımda depo doluyken menzil yaklaşık 700-750 km göstermesi lazım.
İyi günlerde kullanın bu arada.
malesef dediğin gibi olmuyomuş bende senin gibi biliyordum yani tam depo ortalama menzil fakat servisteki arkadaşın söylediği aynen şu (ilk etapta araç senin kullanımına göre kalibrasyon yapar ona görede menzil değişir ) çok garip bi açıklama diğer araçlara bakıyorum dolu depo ve tam menzil gösteriyo dedim sesi çıkmadı bunu düzeltmek için versiyon yüklediler bu seferde ön ekranda klima kademe göstergeleri çalışmıyo p.tesi yine gidicem ilk defa oluyomuş bu çıldırtacak bu servisler beni tam 4 saat sürdü bu işlem tam depoda nasıl menzili ortalama olarak göstermez anlamıyorum 600-650 olsa neyse dicem 138 le başladı şimdi 290 larda dahada yukarı çıkmadı

mrbody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba...dün servisimde benim aracı gören bir kişi yanıma yaklaşarak bu opel yok mu bu opel bıktım dedi...hayırdır abi deyince 2010 model insignia aldığını ve arabanın servisten çıkmadığını ve bir ay önce vites kolunun komple elinde kaldığını söyledi...şimdi de başka bir sorundan servisteymiş...bu son demiş servise yine sorun olursa değiştirin arabayı yenisini verin...olmazsa hemen elimden çıkaracağım dedi....ayrıca çok yakıyormuş diye sorduğumda 500krş ortalama dedi...bu konuda bunları duydugum için paylaştım....saygılar....umarım herkes aracına sorun yaşamadan güle güle biner...
yakıt konusu tartışılır bi konu kullanıma göre değişiyo basarsan cidden fena yakıyor ilk depoyu doldurdum şu an 230 km de çeyrekten bir kademe altta fakat motorun sağlam bi düzene girmesi için biraz zaman gerekli ilk aldığım 16lt/100 km idi şimdi 14lt/100 km ve kullandıkça düşüyor genel olarak forumları inceledim 11 lt altına düşen yok şimdilik