işte yeni aracım chevrolet cruze

fleet14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede zorlama :sopa:
Esneklik bazen performans olarak algilanabilir. Mesela verdigim Vectra 2.0 ve Astra 1.6 orneklerinde 5. ve 4. viteslerde Astra cok daha hizli. Burada gozukmeyen sey Vectranin o hizlanmalari 3. vitesde ve 4. viteste karsilastirilsa idi Astranin tozunu atacagi...Modern 6 vitesli torque converterli arac cok daha hizli devir alabilir ama daha hizli olmaz. Vectra 2.0 9.5 saniyede 100km cikiyor.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı Olsun Ethem, güle güle kazasız belasız kullan İnşallah
:good:

vural5038

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çokteşekkürederim . cruze alma sebebim hem yeni araç hemde eşimde kullansın amaçlı ,yoksa cdx satıp cruze almazdım :) eşim bir kaç kez cdx i kullanma teşebbüsünde bulundu ,baktım durum vahim cdx pert olacak ,cdx ler ölmesin dedim ve değerini bilecek bir forum arkadaşımıza sattım :)[/QUOTE]

TABİ YENİ ARAÇ YENİ ARAÇTIR ABİ SEN MEMNUNSAN GERİSİ HİKAYE ABİ HERKES HERŞEYİ SÖYLÜYOR BİLENDE KONUŞUYOR BİLMEYENDE TEKRAR HAYIRLI OLSUN

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileği ile.
benimde şu aralar aklımdan geçen 4 araçtan biri.
1. bmw 3.16ti 2006 model
2. bmw 1.16i 2006 model
3. opel vectra 1.9cdti 2004-2005 model
4. chevrolet cruz 2010-2009

bu araçlar arasında gidip geliyorum. ama biryandanda şuanki aracımıda çoook seviyorum. yakıtıda iyi performansıda rahatlığıda. ne yapsam bilemiyorum.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hayırlı Olsun Ethem, güle güle kazasız belasız kullan İnşallah
:good:

teşekkürler :)

TABİ YENİ ARAÇ YENİ ARAÇTIR ABİ SEN MEMNUNSAN GERİSİ HİKAYE ABİ HERKES HERŞEYİ SÖYLÜYOR BİLENDE KONUŞUYOR BİLMEYENDE TEKRAR HAYIRLI OLSUN[/QUOTE]

hayırlı olsun, kazasız belasız inşaallah ethem bey...

Hayırlı olsun,kazasız belasız inşallah.Ben bu aracı beğeniyorum.

teşekkürler :) valla bende beğendim...

hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileği ile.
benimde şu aralar aklımdan geçen 4 araçtan biri.
1. bmw 3.16ti 2006 model
2. bmw 1.16i 2006 model
3. opel vectra 1.9cdti 2004-2005 model
4. chevrolet cruz 2010-2009

bu araçlar arasında gidip geliyorum. ama biryandanda şuanki aracımıda çoook seviyorum. yakıtıda iyi performansıda rahatlığıda. ne yapsam bilemiyorum.

şimdilik ben cruze beğeniyorum. tabi sizin diğer seçenekleriniz vectra dışında daha iyi bence :)

Abi hayırlı uğurlu olsun

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ethem abi az kalaki bu sefer tutturup yine otomobildaş olacaktık vectra dan sonra..

ABC Pejo da bitane cruze desing edition ls plus var onu alıyordum adamla el sıkıştık garantisi bittiği halde bana bitmedi diyince e tabi bende bunu öğrenince vazgeçtim.

test ettim 124lük cruze tam beklediğim gibi gidiyordu. Yakıtıda güzeldi. Yani benim gibi batıkentte oturan biri 8,5lt ile rahat gezebilir. Rahat bir araç o da sunroofluydu :D

velhasıl nasip kısmet işleri jettayı aldım sanırım daha mutluyum.. uzunca süre dizel kullandıktan sonra atmosferik 1.6 pek tat vermiycekti.. 1.2 de olsa turbosu var minnicik o yeter diyorum..

güle güle güzel günlerde eskit Allah tekerine taş değdirmesin abi.. :bir:

o güzel bodykitlerden bekliyorum senden.. e birde güzel jant tabi ki bunlar zamanla oluyor..

bu arada pis geçerim haaa :maden:

ne yap ne et o canavarı bu hale getir abi..

big35175824zn4.jpg

big35175824s0f.jpg

big35175824fuj.jpg

big351758240fj.jpg