İstediğin plakayı alma işi

Dilsiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya seneye 0 araba almayı düşünüyorumda istediğim plakayı nasıl alacağım ne kadar bir para ödeyeceğim ??

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alacağınız plakanın özelliğine ve güzelliğine göre değişiyor sanırım :) Bildiğim kadarıyla orada bulunan polis ne kadar isterse o kadar trafiğe bağış yapıyorsunuz...

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trafiğe bağış yapılırken poliside unutmamak gerekli.

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Ankara'da bedava. :)

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sız ıslemlerı yaparken ruhsatın basılması doldurulması esnasında polıs sıze sıradakı plakayı soyleyecek.atıyorum ben manısada oldugum ıcın bana verılen sıradakı plaka 45 DV plakaydı. rakamını hatırlamıyorum.dersen ben bu plakayı ıstemıyorum şunu ıstıyorum hemen bagıs devreye gırıyor.hemen hemen her sehırde plakanın son rakamları bır sehrın plaka kodunu temsıl edıyorsa bu plakalar bıraz daha pahalı.sadece sıradakını almayıp kendınıze gore anlam tasıyan bır plaka ıstersenız Manısa 50 lıra bagıs alıyor.yıne manısarakam kısmı bır ılın plaka kodunu temsıl eden plaka ıcın 100 lıra ıstıyor 023 gıbı.arkadas almıstı ordan bılıyorum.ama ılk soylenen fıyat 200 du 100 e bagladı:) bu zaten bır bagıs.makbuzu goturuyorsun plakayı yazıyor ruhsata.ama dedıgımgıbı sıradakı plakayı almayıp kendı ıstedıgın bır plakayı alsan bıle 50 lıradan az odemezsın. manısada 45 M 4545 e kaclıra odendı bılmıyorum :)

kadir94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazı plakalarda isim yazılıyor onlar daha pahalı galiba onlardamı bağaşla alınıyor

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bazı plakalarda isim yazılıyor onlar daha pahalı galiba onlardamı bağaşla alınıyor
Onlar özel statüde değerlendirilen plakalardır. Bu tür plakalar için yüklü bir meblağ ödeniyor, ama bu meblağ bağış yolu ile değil yasa ile belirleniyor diye biliyorum. Ben kişisel olarak akılda kolayca kalan plakaları sevmiyorum, bence plaka biraz sıradan olacak ki dikkat çekmeyecek.

COSMO.55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onlar özel statüde değerlendirilen plakalardır. Bu tür plakalar için yüklü bir meblağ ödeniyor, ama bu meblağ bağış yolu ile değil yasa ile belirleniyor diye biliyorum. Ben kişisel olarak akılda kolayca kalan plakaları sevmiyorum, bence plaka biraz sıradan olacak ki dikkat çekmeyecek.
aynen size katılıyorum savaş bey.

kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada,konyada ve bi kaç şehirde netten 30lira gibi fiyata alabiliyorsunuz.
dün istanbuldan aldık 1500tl verdik. Plaka çok süper değil ama isim soyisim son 3 rakımıda aynı...
bunuda 14bıne almıştık... 34 AGA 50