izmir'de özel servis

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güvendiğin bi özel servis varsa fiyat yönünden daha iyi

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
olcay_0_6' Alıntı:
şaşmazda oper opel derim fiyatlar ve ustalık süper hem gittiğin zaman sinan abi var opelim sitesinden dediler dersen fiyatları ona göre aşağıya çekiyor...:alkis: :good:

Tavsiyeni tutup ben de ufak bir iki tamirat ve tanışmak için Opere gittim.Hakikaten Oper, Sinan bey ve ekibiyle iyi bir servis.

cct37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çankaya opel referaslı bir corsa alacaktık az daha. adamlar boyalı ile değişmişi ayıramamış. ben gitmedim ama az daha beni yakacaktı.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında en güzeli Yetkili servisler her işi ehline bırakmak lazım sonuçta Yetkili servisteki Ustalar GM markası altında eğitim alıyorlar ve aracınızda yapılan işlemler 1 yıl garantili oluyor herşey böyle güzel olunca mecburen maliyette artıyor artan maliyetide tüketiciye yansıtıyorlar ama özel servisler ucuz olduğu için özel servisleri kullanmak zorunda kalıyoruz ileride yetkili servislere giden araç sayıları iyice düştümü yetkili sevisler de mecburen fiyatları aşağıya çekmek zorunda kalacaklar bence

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
Peki koca Opel sonuçta kendi ismini kullanan bu özel servislere opelin ismini kullanma yetkisini nasıl veriyor ve bunları denetliyor mu?Bilen var mı?

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
halcon_negro' Alıntı:
Peki koca Opel sonuçta kendi ismini kullanan bu özel servislere opelin ismini kullanma yetkisini nasıl veriyor ve bunları denetliyor mu?Bilen var mı?

Güzel ve yerinde bir soru bende merak ediyorum doğrusu :)

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetki kullanmıyor bu özel servisler tabiki,sadece servisinin opel üstüne uzmanlaştığını belirtebilmek için opel etiketini kullanıyorlar.Mesela 'opel özel servisi',adı üstünde özel.Birçok medyada yada çevrede rastlıyoruz opel yada marka tabirine bence amaç önemli tabiki.Elbete hukuka açık bir konu fakat özel tabiri herşeyi kurtarıyor bence.:D
İyi bir özel servisle yerinde bir iş yaparız bence.:alkis:

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
halcon_negro' Alıntı:

bence özel servislere verilen böyle bir isim kullanma yetkisi yok, çünkü sanayide camı cercevesi olmayan , basit dükkanların bile camına 5-10 marka yanında OPEL de yazıyorlar.Bu konudan GM in haberi oldugunu sanmıyorum, bence bu konuda bir yasak da yok.

Servis konusuna gelince, Yetkili Servisler gercekten profesyonelce calisiyorlar.Hem servis sırasında hemde sonrasında ilgileniyorlar.Bunun karsılıgında da yüksek ucret alıyorlar.Bende garanti nedeniyle bakımları Yetkili serviste yaptırıyorum ama garanti dolunca, dısarıda yaptıracagım.Arabama yine GM in orijinal yedeklerini taktırırım ama Yetkili Servise o kadar işçilik ödemeye gerek yok.Bu benim düşüncem tabiki

hkn bcr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence yetkiıli servislerin ücret yükseklikleri biryana ,bu doğru ,müşterilere yaklaşım tarzları yanlış fazla profesyonelce böyle işlerin içine azda olsa amotör ruhla çalışmak gerek bu müşteri güveni için çok önemli samimi görünmeniz lazım bazı servislerde görüyorum ( ÇOĞU ÖYLE)kendilerini fazla kasıyorlar sangi devlet dairesinde iş yaptırıyoruz o yüzdende kaybediyorlar