izmir'de özel servis

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynisini Bende Opel Ates De Var Ama Seninkinde Xenon Var Bene O Yok Sadece Egzoz Yaptim Ne Yapalim :)

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özel Servis Ariyorum...

Arkadaşlar, Kardeşimin 2002 model SMART ı için İstanbul genelinde Özel servis arıyorum, Bilen duyan varsa yardımlarınızı bekliyorum...

ATATÜRK Maslak Oto Sanayi Sitesini bilen arkadaşlar, Sitede Sadece SMART larla ilgilenen bir dükkan varmış diyorlar...

Araç ta masraf çok fazla, o sebeble Özel servis arıyorum...

Şimdiden Teşekkür ediyorum...

Terror_Squad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arabayı gören combo sahipleri senin dükkandadır artık...Güzel olmus allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin...

xenon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
setapxxx' Alıntı:
xneon takarsın takmanı tavsiye edrim

arkadasım benim xenonlarda problem war,yeniden anlatayım aracta farları yaktıgımızda 3-4 saniye kadar abs lambası yanıyor sehir halindeykende kılometre saati düşüp kalkıyor.yanlız serviste bagladılar arabayı bilgisayara arıza göstermiyor .acaba biz ballast ların yerlerinimi yanlış taktık?aldığım xenon kitte bayağı kaliteli bişey corsa combo elektirik tesisatı sanırım aynı sen nasıl bagladın bi yazarmısın anlatırmısın bana bi yardımcı ol zewkle yakayım şu farları...şimdiden teşekkürler:help: :help: :help: :help: :help: :help:

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenon arkadaşım farları kendim taktım bizzat.ama benim aracta abs yok.genede anlatayım.beyinler aracın önden bakıldığında soldaki amartisörün yanında boşluk var birisi orda.sağdakide abs olmadığı için abs yeri boş oda orda.ama abs ye etki yapcanı zannetmiyorum çünkü abs li comboda var hiçbir sorun yok.serviste nasıl bulamazlar anlamadım.hiç olmadı beyinleri ve ampülleri sökmeden eski haline getirsinler ve çalıştırıp baksınlar yine yanıcakmı.abs lambası yanarsa ozaman sorun abs de yanmassa xenon da.farların abs yle bağlantısı yok.eğer yinede sorun xenondaysa sana bi marka vercem ondan taktır ama önce baktır tekrar