izmir'de özel servis

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
logo özellikle ters ve yarım.çünkü opel türkiye bu konuda özel servislerin canını yakıyo.opel yazısını kullandırıyo ama opel logosu olan özel servislere dava acıyo ve büyük para cezaları veriliyo.teğlif hakkı var yani.yetkili servislerden de logo kullanma parası alıyolar bizde kendi logomuzu kullanıyoz yada böyle:rock

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10fastfuriousja7.jpg

güle güle 1000

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi olmus

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
saolun arkadaşlar bişeyler yapmaya çalıştıkk ama güzel oldu sanırımm.

iscanthere

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmirde özel servis

arkadaşlar 2004 model Astra G 1,4 HB var. 32000 km oldu araç her seferinde servis uyarisi veriyo bi turlu firsat bulamadım. 30000 bakımı için izmirde bu isi yapabilecek en tecrubeli yerler neresidir? nereleri tavsiye edersiniz?? bornovada sanayide birkac özel servis var hep onunden geçiyorum ama hangisini tercih edicegime karar veremiyorum. karşıyaka tarafında felan da olabilir mekan önemli değil önemli olan opelim icin en iyisi. birde ucret galiba 300 ytl civarı olucak gibi dimi??

swing1.2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üç Büyük şehirde Birer Düzgün Tamirci Belirleyelim

Merhabalar,

Özel servisler ,yetkili servisler, ustalar herkes birşeylerden şikayetçi, bir fikir sunmak istiyorum izmirde ankarada ve istanbulda birer özel yada yetkili servis belirleyelim. Bunları belirlerlerken mutlak kriterleri göz önünde bulunduralım. Ve servisleri seçtikten sonra bu kurumların forumda ücretsiz reklam vermelerine izin verelim hatta bunu sağlayalım. Ne dersiniz?
Bu arada yöneticilerin fikri çok önemli...