Janttaki Çizik Hakkında

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen on numara olmuş işte :) en güzelini yapmıssın kardes ;)

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bencede hocam,canınızı hiç sıkmayın,küçük şeyler bunlar...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abooo uğur ciğerim yandı resmen, ben sadece boyada çizik var sanmıştım. Niye bu kadar abartıyo acaba bir çiziği dedim içimden, bunun gibi bir kaç çizik daha olduğunda şaşmaza doğru gidip tanesi 40 , 4 jantı 150 ye komple boyayan adamlara doğru ilerlemelisin.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abooo uğur ciğerim yandı resmen, ben sadece boyada çizik var sanmıştım. Niye bu kadar abartıyo acaba bir çiziği dedim içimden, bunun gibi bir kaç çizik daha olduğunda şaşmaza doğru gidip tanesi 40 , 4 jantı 150 ye komple boyayan adamlara doğru ilerlemelisin.

Abi böyle konuşma ya :( Ben daha çok üzülüyorum valla

Nasıl oldu hala anlamadım kaldırıma hiç yanaştığımın farkında bile değildim tam park etmek üzereydim durdum duracaktım "gaaarrcccc" diye bir lastik sürtme sesi geldi zaten , içimden "hasssssssss s....ir :mad: " dedim bir baktım ki korktuğum başıma gelmiş , jantta çizik var

Ama çiziğin son haline baktıysan rötuş ile daha az belli oluyor yinede boyatmaya gerek varmı ki sence

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dikkatlice bakınca belli oluyor ya yoksa takılıyorum üzme kendini, uygun bir zamanda zımpara pacun boya vesaire malzemeleri toplayıp el emeğinle çok iyi işler yapabilirsin, yanlış hatırlamıyorsam ethem abi yapmıştı GT jantlarını kendi boyamıştı ve fabrikasyon gibi duruyordu o derece kaliteli bir iş çıktı ortaya

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Seninki iyiymiş ben nasıl bir kaldırıma denk geldiysem bugün njoy 16 lık jantın 4 kolunda 2-3 cm kadar 4 adet çizik oluştu...böyle nazarlık mı olur kafam kadar nazarlık oldu :)

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Seninki iyiymiş ben nasıl bir kaldırıma denk geldiysem bugün njoy 16 lık jantın 4 kolunda 2-3 cm kadar 4 adet çizik oluştu...böyle nazarlık mı olur kafam kadar nazarlık oldu :)

Dostum yapacak birşey yok oluyor işte ülkemizde kaldırımlar eşek kadar olursa daha çok olur , bence sende benim yaptığım gibi yarın sabah erkenden yetkili servise git kaç tane çizik varsa hepsine rötuş attır

Geçmiş olsun :)

Dipnot : Rötuştan 1 kuruş para almıyorlar