Kadın sürücü seçme sınavı

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun ünyede bir marketin önüne arabamı parkettim biraz yokuştu parkettiğim yer arkamda bir araba vardı bende onun önüne parkettim ama ters bi şekilde yani 2 arabanın arka tamponları birbirine bakıyor, ailem indi arabadan bende dışarda bekliyorum ararabaın karşısında ağaç gölgesi vardı yaslandım ağaca bekliyorum benm arabanın önündeki linea'nın sahibi geldi bir bayan şöför(!):D yanında da bayan bi arkadaşı var 25 li yaşlarda 2 bayan, ben biraz kıllandım zaten arabayı bayanın sürdüğünü görünce bu çarpmasın şimdi falan diye düşündüm içimden ama yok ya oraya nası parkettiyse çıkar dedim. Arabanın çalışması bile belli etti herşeyi boşa almadan marşa bastı aha dedi mbu acemi vurcak arabaya hemn arqabayı aqçtım yenına gittim:D o sırada bayan söför geri geri gelmeye başladı bayada yaklastıı hopp falan diye bağırdılar yandaki dolmuşcular falan ama nafile:D ben arabanın kapıyı açtım bi ayağımı içeri attım bayan şöför arabamı 30 cm sürükledi sağolsun az kalsın öndekine vurcaktı benim araba:( yinede durmadı arabay vurdu o şekilde manevra yapmaya başladı:D yani farkında bişle değiller hemen bindim arabaya çıktım ordan indim baktım sol 2 sensörün boyası dökülmüş okadar tampondada çok hafif bi çizik var neyse şöförün yanına gittim ki hala çıkamadı ordan:D artabayı kaldıramadı rampada bir türlü, camı açtırdım işaret yardımıyla hanım efendi az önce araba çarptığınızın farkındamısınız dedim aaaaaa öylemii özüüür dilerimm hiç farkında değilim dedi yani bende bişe demek istemedim hasarda yok zaten pekala soırun deil deyip ayrıldım dolmuşcular falan gülmeye başladı ama yapacak bişey yok yani ben arabayı izlemesem arabayı kaldırana kadar tamponlar öpüşcekti:D tek seferdede kaldıramazki 3-4 kez daha vururdu
şimdi burdan nasıl bir ders çıkarılabilir? bayan şöförler hakkında açılan konuşarda bayanları desteklemişimdir hep ama artık birşey demicem:Dyaşanmadan anlayamıyoruz. Her kadın aynı değildir tabiki ama küçücük şehirde böyle birşey geldiyse başıma bu bayan şömförlerimizin çoğunluğu bööyle diyorumki bu sınav merakı olan hükümet birde bayan şöför seçme sınavımı yapsa nefena olmaz aslında:D

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Geçmiş olsun, olabiliyor bazen böyle aksilikler, daha fazlası olmamış Allah'tan. Bir keresinde kırmızı ışıkta duran bir arkadaşımın önündeki bayan şoför arabayı kaldıramamış, bizim arkadaşın arabadan destek alıp kalkmış sonunda. Sizinki de o hesap olmuş biraz :D

yakup

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş Olsun Oda Zamanla Yaptiği Hatalardan Ders Alip ustalaşacak Biraz Sabir

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçmiş Olsun Oda Zamanla Yaptiği Hatalardan Ders Alip ustalaşacak Biraz Sabir
:good:

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun .. hillholder yokmuydu linea da ?? :) gerçi geri viteste mi diosun :) bi sınav açmak lazım mı ne :)

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustalaşmıyorlar.. Ya gerçekten güzel bir şekilde başlayıp güzel kullanıyorlar. Ya da berbat bir şekilde devam ediyorlar.

Trafikte içini görmeden sırf kullanımına bakıp "aha kesin kadındır" dediğim durumlarda tutturma oranım %95 falan..

redshare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustalaşmıyorlar.. Ya gerçekten güzel bir şekilde başlayıp güzel kullanıyorlar. Ya da berbat bir şekilde devam ediyorlar.

Trafikte içini görmeden sırf kullanımına bakıp "aha kesin kadındır" dediğim durumlarda tutturma oranım %95 falan..

Zaten "Aaa carptim mi, farketmedim" tarzinda bir sey demis.

Daha carptiginin bile farkinda degil...

2 hafta once de sikisik trafikte duran aracima, Opel Vectra'li bir bayan carpti. Tamponun saginda cizik oldu ve tirnaklarindan kurtuldu tampon sag tarafindan.. Kendi on tamponu ciziklerden modifiyeye ugramisti sanki. Ilk vukaati degildi yani anlasilan..

Sen gozun gibi bak arabana, sonra gelip durduk yere, ortada pozisyon bile yokken gelip vursun tampona. Topsuz alanda faul gibi bir sey tam olarak..

Neyse, bunlar son olsun diyelim..

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar abiler , çok güzel araba kullanan bayanlar da var.bizim okulda bayan hocanın opel combosu vardı okadar gzel kullanıyor du ki erkek hocalar bakıp kalıyodu bi park edişi vardı , iki hareket le park ediyordu valla

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi aynı şekilde aracıma o gün 1500-2000 ytl harcadım ama gıcır gıcır oldu istediiğim çoğu şeyi bir günde yaptırmanın heycanıyla aracı dedim yıkatayım yıkamacıda araç kurulanırken kadının biri sedan focusla gerigeri geldi yaklaştıı yaklaştıı yaklaştıı durur heralde dedim ama durmadı :D benim ön tampona çamurluk altından tık dedi anammmmm dedim içim gitti ağlıycamm nerdeyse yaa kadının yanına gittim sesim titriyor hanım efendi böyle çıkmazsınız aracıma çarptınız ben aracı geri çekeyim dedim! yok yok ben çıkarım diyor daha da geliyor! DUURRRRRR dedim yaaaa DURRRRRR hastamısın ağlıcam nerdeyse patlamaya hazır bommba gibiyim.. gittim apartopar kadın geri gelirken arabayı bi çekişim war sanki afrikada aslanlar kovalıyor! Ne diyim bilmiyorum! Allah trafikte karşınıza çıkarmasın!..

demet4863

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne diye su bayanlardan alıp veremedıgınız var adımız cıkmıs 9a inmez 8e :D tmm mert abının dedıgı gbı bayan kendını trafıkte bellı edıo ama bu deneyımle alakalı bısı bence yane cınsiyetle bi alakası yok sonucta erkeklerin cocuk yaslardan ıtıbaren mutlaka bı araba kacırma operasyonu vardır ve bence araba kacırmakla araba kullanımı daa ii ögrenelıo ;) az yapmadım sonucta :p ve yapılan bu tarz hatalar ve kazalar cebımızı yaksa da bırakın cana gelceğine mala gelsın;)