kaliteli ve güvenilir opel servis arıyorum

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sende k.i.b

caycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
INSP yazıyor

Merhabalar
arabayı çalıştırmadan önce kontak anahtarı 1 deyken ınsp diye bi yazı çıkıyor. bu servis zamanı geldiği anlamına mı geliyor yoksa benim yeni fark ettiğim normal bi durum mu arkadaşlar? Eğer servis istiyorsa daha 5 bin km var sonraki yağ filtre filan değişimine

Hepinize iyi bayramlar......

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet servis istiyo sen 5 bin bekleme istersen yag hava polen benzin filitrelerini degiştir o kendiliginden gider bende öyle oldu

yani 200 ytl harcanacakk

from_anatolia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coleman' Alıntı:
ben orayada güvenmemeye başladımarabada gaz yememe problemi vardı kesik kesik oluyodu araba samsunda götürmedigimiz özel servis kalmadı enson dedik reis çözer bu işi oda dedi hava hrtumlarından 115 kagat aldı bizden sorun yine devam .izmite geldik bi özel servise götürdük adam dedi buji kablolarından bi değisti sorun çözüldü.yani basit bir işi yapamadılar reiste okar da a sınıfı ustalarımız var deyip duruyolar.
doğrudur arkadaşım iyi oldu bu anlattığın..

Serkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Servis Hk

Kardeş

Opel Gerçek'ten Barış beyi ara o sana yardımcı olur ama Avrupa yakasında ben memnun kaldım.

aga78' Alıntı:
:help:arkadaşlar ist anadolu yakasında güvenilir ve kaliteli servis konusunda yardımcı olursanız sevinirim..
( Gedizler:mad: ) hariç onların yaptıgı işi anadoluda dogan şahin tamircileri daha iyi yapar eminim koskoca servis 2 günlük işi 8 günde teslim ediyo 5 cm göçük tamiri yapcam diye kaput ayarınıda bozup veriyo üstelik aracınızı kapıdan güvenlik teslim ediyo yani ne nasıl yapıldı bilmiyosunuz ve ciddiye alınmıyosun.. daha sonra telefon acıp anket yapmaya kalkıyorlar servisimizi nasıl buldunuz diye bende ver yansın yaptım özür dileriz bile yokk ee getirin tekrar yapalım yap boz sankii :( :mad:

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serkan' Alıntı:
Kardeş

Opel Gerçek'ten Barış beyi ara o sana yardımcı olur ama Avrupa yakasında ben memnun kaldım.

barış beyi biliyorum daha önce duydum araç gerçekten alınma zaten
ama karşı diye gitmedim hata yapmış olabilirim

swing1.2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
Ya Ben ErpaŞa GÖtÜrdÜm Her DeĞİŞen İÇİn Cebe Telefon Ettİler Yarim Saatte Bİr Bİlgİ Verdİler Falan Ama Ben ErpaŞtan Memnundum Banami Denk Geldİ Acaba.

merhabalar-,

Erpaştan gerçekten memnun kaldınızmı?

Bana bilgiverirseniz sevinirim.

msn: meteburaksengun@hotmail.com

email: burak.sengun@bilgeadam.com

cep:05324370139

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spaceghost' Alıntı:
ben erpaşta çalışıyorum.servis benim bir arayışım yok.bulduysan ne mutlu sana eğer yardımcı olacağımız birşey olursa haberdar et.sende kardeşimizsin yardımcı oluruz.kendine iyi bak

bu arkadaşımız erpaşta çalışıyomuş bence onunla irtibata geçsen daha iyi olur ..

kolay gelsin

mehmetaktas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel servis ihtiyacı

Merhaba arkadaşlar.
Arabam Opel'in en ucuzlarından olsa da benim için ilk arabam olması gibi nedenlerden dolayı değerli ve herkese elletmeyi sevmem. Şimdiye kadar aldığım yer olan Gedizler'de bakım yaptırırdım. Yaptıkları ufak sahtekarlıktan sonra sanırım oraya bir daha gitmem.
Anet haber grubunda hobi otomobilde adını duyduğum Opel Team Mustafa Bey aklıma yatmıştı. Burda da adını gördüğüm bu yere sanırım götüreceğim arabamı.
Mustafa Bey ile ilgili yorumlarınız var mı? Tüm foruma baktım bu mesajı yazmadan.
Sanırım doğru gruba atıyorum mesajımı.

Saygılarımla