kapı fitilleri

Sanal42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu serumun incesi var kalını var. Siz hangisini taktınız acaba yanlış yapmayalım..

MavimantalitE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede vardı.. ben serum taktım gayette güzel oldu şimdilik sorun yok.. yapmak isteyen arkadaşlara tavsiyem serumun içine pudra dökün. direk fitili geniş olduğu için serumu çift kat takın..
Arkadaşlar..
Benim bahsettiğim iki kapı kapandığında arasında kalan ditek fitili.. 40 cm'lik bi parça.. Yanlışlık olmasın..

cevo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uygulamayı yaptım süper oluyo teşekkür ediyorum bu zekice fikir için ama arkadaslar sorun sabırlı olmanız tek fitil için benim 2 saatim gitti acele ederseniz hem fitili yırtarsınız hemde serum gecmez fitili söktüğünüz zaman iç kısmında ufak delikler var 10 ar cm ara ile ama yanlız bir asagıda biri yuakarda o deliklerin yukarda olanlardan gecmesi zor olduğu için kendim hafif delik açıp gecirdim aradaki mesafeyi kısa tutun bence gecirirken yoksa fitil deforme oluyor tek kapım kaldı onunda resimlerini çekip yayınlarım inşallah

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
çıkmacılar komle fitiller için 4 kapı tamamına 150 ytl istiyorlar haberiniz olsun arkadaşlar

arkadaşlar fitillere sakın çıkmacılarda çözüm aramayın. onlardaki fitillerde kullanılmış olduğundan sizinkilerden farkı olmıcaktır. fitillerdeki asıl sorun zamanla yumuşamasıdır. kapıya yeteriince destek olmadığından toz ses filan giriyor. çıkmacıdanda alırsanız oda yumuşak olacaktır ve onada serum uygulaması yapmak zorunda kalacaksınız. nerdenmi biliyorum? benim dilim yandı çünkü:kop:

bu arada fitillerle 2 saat uğraşmaya gerek yok toplasan 2 kapı 15 bilemedin 20 dakika sürüyor. elektrikçilerin hat çekmede kullandığı kablolardan alın. fitilden geçirip ucuna serum hırtumunu bağlayın ve geri çekin. işte bukadar:)

Son düzenleme:

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
Serum Nerde Satiliyor Eczacilarda Mi??

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elektrikçilerin hat çekmede kullandığı kablolardan alın. fitilden geçirip ucuna serum hırtumunu bağlayın ve geri çekin. işte bukadar:)

o nedir öyle ? hoca bir foto koysanız benden geçtim millet sevaplansa hani..

webbee' Alıntı:
Serum Nerde Satiliyor Eczacilarda Mi??

abi eski mesajlarda medikallere bakın falan diyorlardı. 4 kapı için sanırım 20 ytl civarında bir serum gerekiyormuş .. işte yaklaşık uzunluğu sen hesapla kafanda..ama kesin içimizden birisi gidecek kilosunu 1 ytl den falan alacak bak gör !

neyse bugün yarın bi hıfzısıhha nın oradaki medikalcilere benden önce soran olursa buraya iliştirsin durumuda olmadı baya çok alırız hakan abinin orada törenle takarız.