Kasko bedeli ne kadar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tolga115588

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaanaksoy' Alıntı:
Arkadaşlar kasko bedelleri konusunda bilgisi olan varmı? Varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim.Hatta benim aracım corsa 1.7 dti 2003 model.
şimdiden teşekkürler
senin aracının kasko değeri isviçre sigortada 850 ytl . bizim bi arkdaş yaptırmıştı da ordan biliyorum
istersen sana da yaptıralım. hemde full+full
:rock

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Pardon arkadaşlar bişey dikkatimi çekti.Verdiğiniz kasko listesinde bişeyi anlayamadım.Benim araç 2004 Astra Njoy 1.6 16V + ruhsatta Njoy MT yazıyor.Ama bu sitedeki listede sadece Njoy ve Njoy OV diye geçiyo.Bu MT veya OV ne anlama geliyo ki ??? (tahminimce OV = otomatik vites diyorum ama MT yi bulamadım )

senex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
tees.blogcu.com
tarikc' Alıntı:
aracinin kasko bedeli : 19350 ytl..
verecegim linkten sende kontrol edebilirsin :
http://www.gelirler.gov.tr/gelir2.nsf/kasko2006opel?OpenPage
bu sayfada ctrl+f tusuna basarak acilacak pencereye : corsa 1.7
yazarak kendi aracinin modeline ulasabilirsin,daha sonra 2003 yili sutununa gelerek fiyati okuyabilirsin,
iyi aksamlar...
baba çok sağol ya link çok yayarlı

tarikc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ov otomatik vites demek degildir bence,kasko bedeliyle aracin otomatik yada manuel yada triptonik vs olmasinin bi hükmü yoktur

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araba 2003 model astra g njoy... kasko bedeli 25,000 ytl axa oyak hasarsızlık indirmi ile birlikte 650 ye yaptı en son.. ama gelen zamlarla kaç oldu bilemem...

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Volkan' Alıntı:
Yeri gelmişken sorayım...

10 yaşından büyük arabalara kasko yapılıyor mu?...

Benim arabaya mesela?...

Benim araba 95 model.Ben yaptırdım nisanda 980ytl axaoyaktan tabi benim doğum tarihi 80 altı olmadığından biraz pahalı oldu.80 öncesi ve 80 sonrası diye ayırmışlar.80 sonrasının kaza riski yüksekmiş....:)

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
ZGE38' Alıntı:
benim araba 2003 model astra g njoy... kasko bedeli 25,000 ytl axa oyak hasarsızlık indirmi ile birlikte 650 ye yaptı en son.. ama gelen zamlarla kaç oldu bilemem...
Arkadaşım nası oluyo bu iş ?
www.sigortam.net e baktım şimdi.Benim aracım 2004 Astra Njoy HB MT olmasına rağmen 22.350 ytl olarak gösteriyo.Senin arabaya nasıl 25.000 ytl fiyat verdi axa oyak anlayamadım .Extradan bi donanım mı gösterdin arabanda ???

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa bn isviçre sigortaya sordm 99 model opel astra 1,4 gl nb aracıma br buçuk milyar istediler wazgeçtm yaptrmaktan beni mi enayi gördüler yksa gerçektn de dooru bi rakam mı çıkardılar....(88doğumluyum bu arada)bilen warsa sölesn yaws.....

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dewilking08' Alıntı:
yaa bn isviçre sigortaya sordm 99 model opel astra 1,4 gl nb aracıma br buçuk milyar istediler wazgeçtm yaptrmaktan beni mi enayi gördüler yksa gerçektn de dooru bi rakam mı çıkardılar....(88doğumluyum bu arada)bilen warsa sölesn yaws.....

Araba senin üstüneyse,yaşta etkili olduğu için ondan o kadar fiyat vermişlerdir........

pexmanq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bnde arababayi ilk aldgmda yaptrmıstım 35 kagıt arabaya 720 mlyndu full kasko:D bende anlamadm nie bu kdr ucuz ..yane sorunda yok kaza yapmıstım hıc bısı demeden tıkır tıkır verdıler parayi..:D teb sigorta bu arada..sizce dierlernden bi fark varmdr?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...