KATALYSATOR iptali_?

gt_vectra_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:help: geçen gün arkdslarla muhabbet ederken bu katalizör muhabbeti geçti. Bazıları ben söktürdüm hem performans yükseldi hemde yakıt azaldı dedi bazıları benim yakıt arttı ama performans degişmedi dedi
opelden anlayan bi arkdsım war benim araba için istersen söktür araban 152bine gelmiş motoru yersin diye bişiler söyledi
sizne ne yapayım arkdslar _? cıkartayımmı bi faydası olurmu ki _? yada zararı olurmu _?

vipastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende söktürdüm ama bi zararını göremedim tam tersine motoru rahatlatıyor.

Um1t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç muayenesinden geçmez, ve satarken problem oluomuş, benzin artıomış, bende söktürmeyi düşündüm ama korktum bunlardan sonra...
walla tam artıları ve eksilerini öğrenirsem bende yapıcam...
saol konuyu açtığın için

gt_vectra_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa hep aklımdaydı mesela vipastra arkdsımızın sölediğini baska yerden duydum motor rahatlıor falan dıye .... o parca bıraz kesıor arabayı dedıler. ama yakıt konusunda bı fıkrım yok _?

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim ustamda tam tersine söktürme performans düşer kalsın dedi yoksa bu hafta söktürüyodum ben herkes farklı bişeyler söylüyo sanırım denemeden tam sonuç görmek imkansız

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımda 3 senedir sökük vaziyette ve hiçbir şekilde zararını görmedim aksine çok faydasını gördüm. aracım rahatladı ve yakıtada bir etkisi olmadı. katalitiğin bildiğim tek faydası çevreyi daha az kirletmenizi sağlamak.ayrıca muayenelerden gayet iyi bir şekilde geçiyorum.

gt_vectra_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkdslar herkes farklı bısıy söyluor ama oranlarsak %80 araba rahatlıor dıor
yakıt konusunda ıse asırı bır artıs yok gıbı (hatta bazılarına göre dusuruor bıle )

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunların yanında bide arıza ışığı yanma olayı var. Peki onu nasıl halledeceksiniz. Bende iptali düşündüm ama bı ışık olayı canımı sıktı. Fikirlerinizi bekliyorum.

gt_vectra_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cihaza baglatıp arıza lambası gideriliormus kolay bir işlemmiş...

İLHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben söktürdüm yüksek devirlerde bi artış söz konusu oluyor araba rahatlıyor fakat sanırsam eskisine göre biraz daha fazla eksoz sesi var.
arıza lambasıda yanmadı. şimdilik bi problem yok yakıt işine gelirsek performanslı kulandığım için hiç bi şey demeyeceğim.