kayserili arkadaşlarrrrr yardım

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kayserili arkadaşlar bana benzin deposu lazım.çıkmacı ya da hurdacı biliyorsanız bana birkaç adres verebilirmisiniz?

kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erciyes OTO- Hurdacı İBO
MMS- Mustafa ve mehmet Sınar
Tamponcu ALİ
Adreslerini bilmiyorum ama sanayiide bunları kime sorsan tarif ederler;)

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erciyes OTO- Hurdacı İBO
MMS- Mustafa ve mehmet Sınar
Tamponcu ALİ
Adreslerini bilmiyorum ama sanayiide bunları kime sorsan tarif ederler;)

yanı bunlar en populerı yenı sanayıde kıme sorsan soyler ama Ahi Evran Camısınden saga don caddenın sonundakınde ne ıstersen var

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar.depoyu tamir ettirdim şimdilik.bakalım gittiği yere kadar artık.

galincha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba, direksiyon pompası arızalandı, çıkma aldım hurdacı ibo - erciyes otodan. Alırken dedilerki garantisi için "abi elektronik malzeme takınca çalışırsa paramızı verirsin sonra üç günde gidebilir üç yılda " dediler. Şaka gibi , üç gün sonra bozuldu. Bu arada ben Zonguldağa gelmiştim. Ne tesadüf değil mi? Neyse aradım ama biz sana söyledik dediler, yaptığım 700 lira masraf yanıma kar kaldı. Sakın haa siz siz olun uzak durun Hurdacı İbo dan !!!!!

hakanaydın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi hurdacı sattığı 2.el mala hele elektronikse ne kadar garanti veriyo.zaten sana söylemişler arkadaşım 3 günde olur 3yılda diye sen zaten bunu kabul edip almadın mı.o zaman servise gitcen garantili sıfır alcan....geçmiş olsun

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanayi işi öyle tabikide benim ark. arabasının trigerini değişti özel biropel servisinde adamlar nasıl bir triger taktıysa araba düzen tutmadı gitti sonra bir baska özel servisten degisti bilmediginiz yerden bisey almayacaksınız en iyisi bugun arkadasım aramıs arabamda hasar var ücler kaportaya mı bahar kaportayamı yoksa auto king e mi goturuyum diye sen bılırsın dıyerek etkı altında bırakmak ıstemedım herkesın kendı kararı.

kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba, direksiyon pompası arızalandı, çıkma aldım hurdacı ibo - erciyes otodan. Alırken dedilerki garantisi için "abi elektronik malzeme takınca çalışırsa paramızı verirsin sonra üç günde gidebilir üç yılda " dediler. Şaka gibi , üç gün sonra bozuldu. Bu arada ben Zonguldağa gelmiştim. Ne tesadüf değil mi? Neyse aradım ama biz sana söyledik dediler, yaptığım 700 lira masraf yanıma kar kaldı. Sakın haa siz siz olun uzak durun Hurdacı İbo dan !!!!!

Çıkma alırken şansa kadere.
Bende ibodan daha önce şanzuman almıştım 2 ay gitti sonra ısrar ve ufak bi farkla degiştirdim 3 yıldır problemi yok:D