kaza :s

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün gece kaza yaptım daga dogrusu alkolu biri gelip aracıma vurdu trafik polisi geldi v.s adam alkollü bide hala aranızda anlaşın gibi ifadeler oldu dedim sizi buraya cagırdım kaza raporunu yazın diye bi sürü tartıstık 100/100 karsı taraf suclu bulundu aracı falan baglanıyordu adamın kaskosu yok trafik sigortası vardı yarın kaza raporunu bi alıyım bakalım ne olcak sizinle paylaşmak istedim bide memurlardanda davacı olmayı düşünüyorum sabah ola hayr ola :confused:

Tekhatıram

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş Olsun...

Adam sarhoş polisde aranızda anlaşın diyo ölemi :D Bence kesin polisin tanıdığıdır.

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sagol master zaten o anlaşma olayı koptugum noktaydı anlaşcaz bakalım nası anlaşcaz sabah tek derdim arac ins cok fazla kalmaz kaportada:(

aganca

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun bozma moralini inşallah halolur.

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun..Allah daha beterlerinden korusun...Bende geçen haftalarda yaşadığımız bir olayı aktarayım...

Geçen haftalarda bir kurye arkadaşımıza bir araba çarptı mecidiyeköyde..Ambulans falan gelmiş poliste aynı anda gelmiş..Kuryeye çarpan şöförde aracı kenara çekmiş..Polis vay efendim ben buna rapor tutmam araba yerinden oynamış falan demiş..Arabanın şöförüde ee napıcaz o zaman dediş..Poliste banane git o zaman demiş..Ve adamda gitmiş..Ne plaka var ne adamın ismi cismi nede bir rapor..Oysaki ambulansa konulan yaralı biri var ve ona çarpan sürücüye polisin verdiği ödüle bakın...

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun..Allah daha beterlerinden korusun...Bende geçen haftalarda yaşadığımız bir olayı aktarayım...

Geçen haftalarda bir kurye arkadaşımıza bir araba çarptı mecidiyeköyde..Ambulans falan gelmiş poliste aynı anda gelmiş..Kuryeye çarpan şöförde aracı kenara çekmiş..Polis vay efendim ben buna rapor tutmam araba yerinden oynamış falan demiş..Arabanın şöförüde ee napıcaz o zaman dediş..Poliste banane git o zaman demiş..Ve adamda gitmiş..Ne plaka var ne adamın ismi cismi nede bir rapor..Oysaki ambulansa konulan yaralı biri var ve ona çarpan sürücüye polisin verdiği ödüle bakın...
ülkemizde bu tür olaylar hep olmaktaa!:(

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş Olsun...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sarhos adamla istesende anlaşamazsınki yarın ben carpmadım der çıkar...Hatırlamaz falan..

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
neler oluyo yaaa..

yazik walla

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
babama şehir merkezinde arkadan vurdular. Trafiğin, resmen düğüm olduğu nokta. Trafik açılsın diye aracı kenara çektikleri için polis tutanak tutmadı. İşte bukadar işliyor bizim polisimiz.

Ayrıca şunuda söyliyim. Tanıdığımız emekli bir trafik polisi var. Onun söylediği şey ise içler acısı, bazen trafik şubede hesap açığı oluşurmuş. Ertesi gün Şube müdürü, göreve çıkan trafik polislerine "bugün ... kadar ceza keseceksiniz dermiş" tabimemurda bu cezayı sağdan soldan kesermiş.

Son düzenleme: