kaza :s

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
babama şehir merkezinde arkadan vurdular. Trafiğin, resmen düğüm olduğu nokta. Trafik açılsın diye aracı kenara çektikleri için polis tutanak tutmadı. İşte bukadar işliyor bizim polisimiz.

Ayrıca şunuda söyliyim. Tanıdığımız emekli bir trafik polisi var. Onun söylediği şey ise içler acısı, bazen trafik şubede hesap açığı oluşurmuş. Ertesi gün Şube müdürü, göreve çıkan trafik polislerine "bugün ... kadar ceza keseceksiniz dermiş" tabimemurda bu cezayı sağdan soldan kesermiş.

Wallahi o memuruna göre değişiyor sanırım. bizde kaza yaptık ve arabayı ileri çektik. çünkü köprünün girişinde oldu kaza. kilitlenirdi tüm liman trafiği.

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sagolun bugun gittim kaza raporunu aldım trafik anlaşmalı bi servise bıraktım 4.5 güne biter dediler diger aracı baglamışlar ve ehliyete el koymuşlar yol işgaliydi alkollü arac kulanmaktı cekim masrafı derken sanırım buda arkadasa ders olmustur memurlara gelince şikayetci oldum onlarda üstlerine düşeni alırlar anlamadıgım su adamlar 4 arac geldi kaza sonrası ben aramızda anlaşcak ortak bi yan bulsam zaten trafik cagırmazdım hala devletin memuru cekınıyorsa vatandaş ne yapsın yok orda ben degilde bi bayan veya biraz pasif kalsak magdurken suclu olcaz iyimi herşey bi yana aracı bıraktım yurumek bayagı koydu :p herkese kazasız belasız yolculuklar

elze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GÖzÜn Aydin. Hakkini Arayacakin ArkadaŞ.

tjet

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Kaza anında aracınızı kımıldatmayın polisi bekleyin yoksa rapor tutmuyorlar.Haklıyken haksız konumuna düşmeyin polis gelip krokiyi çizdikten sonra zaten çektiriyor. Geçmiş olsun arkadaşım

musdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok profesyonel hareket etmişsiniz yapmanız gereknleri zaten yapmışsınız geçmilş olsn Allah beterinden saklasın

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sagolsun ALLAH kimseye göstermesin

2kcorsa2k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun arkadaşım bazı insanlar hala ALKÖLLÜ araç kullanılmayacağını anlamadılar:mad: Ama gerçektende gerekeni yapmışınız kesinlikle hakkınızı sonuna kadar arayın ;)