Kaza yapıyodum

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Neyse tamam arkadaşlar konu uzayacak bu gidişle ...

thundercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük geçmiş olsun arkadaşım

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw bende benzerini yaşadım ankara konya yolunda herifin biri beyaz fokus konya yolu inişindeki büyük kazaya bakacam diye önüme kırdı arabayı.selektör yaptım korna çaldım hızım 30a kadar indi sonra hızlandım yanında elkol korna yaparak geçtim inceğe dönecekken tam selektör yaptı yaktım 4lüleri indim aşağı sinirden ölüom insede kavga etsem yemedi inmedi gittim yakaladım önüne geçtim aheste aheste gittim.ani fren yaptım ışık sarıydı napiyim durmak gerkio:)elkol yaptı gene.okla girdim bi baktım bizim oklda hoca.gittim yanına bana dioki sen nasıl bana korna çalar selektör yaparsın.bende dedim "delimiyim hocam ben sabahın köründe düğün alayımı taşıyorum konyayolunda sayenizde kazayapacaktım önüme kırdınız arabayı"yok dedi yalansöylüyosun dedi.jandarmaya şikayet etmiş.dedim nereye edersen et ben haklıyım.arkasını döndü gidiyo sinirimi alamadım okadar öğrencinin içinde bağırdım "hoca olmuşun araba sürmeyi bilmion" die.ama sora örendimki adam seneye bana ders verebilirmiş.şimdi adam ya olayı unutacak yada disiplin kuruluna şikayet ettirip bana ceza verditebiliyomuş.ben hocaya saygısızlık yapamazmışım ne yapsa eywallah olacakmış.disipline yollamasa bile seneye takacak:):):):) siz siz olun kolay celallenmeyin trafikte ben yandım siz yanmayın...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
06bb2655' Alıntı:
"hoca olmuşun araba sürmeyi bilmiyon"
:D
Doğru söylemişsin aslında hoca olması haklı olduğunu göstermez;ama sen yine de arayı düzeltmeye bak,ne de olsa kozlar onun elinde ...

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
:D
Doğru söylemişsin aslında hoca olması haklı olduğunu göstermez;ama sen yine de arayı düzeltmeye bak,ne de olsa kozlar onun elinde ...

abi haklıyımya hani oyüzden gitmiyorum odasına flan.idamı bekliom.ama danışman hocama anlattım olayı o adamı bilirim yapmaz dedi kötü bişey sadece oanki kızgınlıktır dedi.