Kaza yaptım ,servis arkadaşlar yardımm

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her iş de bir hayır vardır arkadaş.Olaya iyi taraflarından bak bence, ne kardeşine ne de başkalarına birşey olmamış ve hayat devam ediyor.Allah daha iyi arabalar almayı nasip etsin.Opelim yok diye siteyi de boşlama :)

kibritçi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba kac lırakı 7-8 ıyı fıyat ıste azdaha kopart sat gıtsın

bzgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla çok dikkatli olmak lazım..kaskonun önemi bir kez daha ortaya çıktı.bence araba durumu pek iç açıcı değil moralini bozmak gibi olmasın.opel emanet verilecek bir araba değil bence bilemem sizler ne düşünüyorsunuz...

kamil akdeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun . Araç toplanır merak etme. Ankara ostim yıldız sanayide hurdacılar var ordan bütün parçaları toplarsın. Sıkı bir usta bul hemen yaptır ve sat. Yanlız airbagler hepsi açmış oda bayağı bir masraf herhalde.

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu araba toplanır hiç bişeyde olmaz hatta baya sağlam olur satmanada gerek kalmaz hiç kafanı yorma sadece kıyak bi usta lazım sana ki uğraşsın ha biraz para yer gibi görünüyoda komplede boyanacağını varsayarsak 6 falan tutar ama üstüne çıkmaz bence ha bu arada sağ tarafta bişey yok sanırım öndede pek bişi yok bi arkayla solda hasar

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
bu konu yeni mi eski mi bilmiyorum ama bence satma yapılır o araç merak etme

appi28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle gecmis olsun arkadasim:( bence satmakla iyi yapmissin,sattigin fiyat ve üzerine yapacagin masrafla aynisindan bi araba alabilirsin diye düsünüyorum,ve alacagin araba kazasiz olur ve zaman kaybina ve basini agritmana degmezdi,hayirlisi olsun

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
çok büyük grçmiş olsun,ben olsam yaptırıp binerdim kimse almazki bu arabayı