Kaza yaptım ,servis arkadaşlar yardımm

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hurdalığı boyladı astra.. kısmeti buraya kadarmış:sorry: iyi ki ölen yok sizden. tekrar geçmiş olsun;)

blackstorm_52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok gecmıs olsun bence ne yap bılıyo musun??arabayı kapalı bi yere cek ondan sonra arabanının ustünü de kapat sonra hemen git kasko yaptır.Kaskonun parasını da pesın ver 2-3 ay sonra baska bı yerde kaza süsü verin sonra kasko versın parayı yaptırın.Yaptrdıktan sonra da elden cıkarın.sadece boyalı diye servis satar(eger servıstekileri tanıyosan tabi).yani paran yoksa bunu yaparsın abicim ancak. Ben duydum biri bole yapmış işe de yaramış yani.Umudun yoksa bi dene derim....

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok gecmıs olsun bence ne yap bılıyo musun??arabayı kapalı bi yere cek ondan sonra arabanının ustünü de kapat sonra hemen git kasko yaptır.Kaskonun parasını da pesın ver 2-3 ay sonra baska bı yerde kaza süsü verin sonra kasko versın parayı yaptırın.Yaptrdıktan sonra da elden cıkarın.sadece boyalı diye servis satar(eger servıstekileri tanıyosan tabi).yani paran yoksa bunu yaparsın abicim ancak. Ben duydum biri bole yapmış işe de yaramış yani.Umudun yoksa bi dene derim....

madolyonun diğer yüzü: Peki o aracı sadece boyalı diye alan kişinin durumu ne olacak? Sonuçta bir insanın menfaatine oluyor ama diğer insanın zararına olmuyor mu? O insan kandırılmış olmuyor mu?
ben karşıyım...

blackstorm_52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
madolyonun diğer yüzü: Peki o aracı sadece boyalı diye alan kişinin durumu ne olacak? Sonuçta bir insanın menfaatine oluyor ama diğer insanın zararına olmuyor mu? O insan kandırılmış olmuyor mu?
ben karşıyım...

genelde ole oluyo ama napcan sen olsan napardın?yanı bunlar olan seyler yapan yapıyo acımıyo yaniii...karşı olan yapmasın o zamn işine gelen yapsın....

appi28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

olurmu öyle sey,sana birisi böyle bir araba satsaydi sen ne yapardin?

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genelde ole oluyo ama napcan sen olsan napardın?yanı bunlar olan seyler yapan yapıyo acımıyo yaniii...karşı olan yapmasın o zamn işine gelen yapsın....

Genelde ne yapıldığı umrumda değil, ben yapmazdım. Hem vicdanım rahat etmez hem de fazladan kazandığım 3-5 kuruş daha da fazlasıyla benden çıkar zaten. Ben acırım, yapmam ve karşıyım....!

blackstorm_52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olurmu öyle sey,sana birisi böyle bir araba satsaydi sen ne yapardin?

biz genelde ikinci el araba almayız alırsak ilk biz bincez yanı sıfır olcak.....abi ama adamın yapcak bişeyi yok mecbur ole yapılcak tbı kendı bılır bn kendı fıkrımı soledım yanı isteyen yapar ısteyen yapmaz..

masoksian

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun kardeş

bence ustaların dediğini yap uğraşma o rabayı yaptıracagın fiyata git 1998 model vectra B al daha ii temizi 12 ye alırsın

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun aracın arkası komple değişecek airbagler değişecek göğüs ya değişecek yada tamir olacak, airbag beyni değişecek yada tamir olacak, ön tampon, camlar ,far kaporta işçiliği bpya işçiliği boya malzemesi derken hem başın ağrıyacak hemde çok para harcayacaksın san 7-8000 ytl iyi para vermişler düşünmeden ver hiç uğraşma